Aleksandra Szwed odpoczywa z ukochanym na łonie natury. Prezentuje ciążowe krągłości. Fanka: Kwitnąco

Aleksandra Szwed niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. 30-latka pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ciążowymi krągłościami. Fani błyskawicznie skomentowali fotografię.

Aleksandra Szwed to znana polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. Jest mamą 6-letniego Borysa. Już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka podzieliła się z fanami informacją o ciąży w dniu 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Radosna nowina zdezorientowała fanów. Niektórzy mieli co do tego liczne wątpliwości.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk została wypisana ze szpitala

Teraz gwiazda "Rodziny zastępczej" jest dość aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje zdjęcia z czasu ciąży. Trzeba przyznać, że brzuch jest już naprawdę sporego rozmiaru. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

Justyna KowalczykJustyna Kowalczyk biega na nartach w ciąży. Fanka: Poród może być bolesny

Aleksandra Szwed w zaawansowanej ciąży 

Aleksandra Szwed już niedługo urodzi swoje drugie dziecko. Ostatnio wybrała się ze znajomymi na krótki wypad nad jezioro. 30-latka pokazała fotografię ze spaceru w lesie. Z opisu dowiadujemy się, że autorem zdjęcia jest partner celebrytki, Krzysztof Białkowski - tata Borysa. 

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci pisali, że Ola promienieje, a my nie mamy wątpliwości, że stan błogosławiony zdecydowanie jej służy.

Pięknie wyglądasz!
Kwitnąco.
Piękny stan, ślicznie wyglądasz.
Ale ślicznie! Proszę robić jak najwięcej sobie zdjęć w ciąży.
Nawet nie wiesz jak się cieszę widząc cię szczęśliwą

- pisali obserwatorzy. 

 
 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią. Zborowska komentuje: Naturalna i seksi

Więcej o: