Justyna Kowalczyk biega na nartach w ciąży. Fanka: Poród może być bolesny

Justyna Kowalczyk niedługo zostanie mamą. Okazuje się, że nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. - Kobieta rakieta - piszą fani na jej profilu na Instagramie.

Justyna Kowalczyk to jedna z najpopularniejszych polskich olimpijek, które aktualnie przebywają na sportowej emeryturze. Biegaczka narciarska dotychczas rzadko wypowiadała się w mediach społecznościowych o swoim życiu prywatnym. Teraz Kowalczyk zrobiła wyjątek.

Zobacz wideo Justyna Kowalczyk w "Wilkowicz Sam na Sam": Wciąż nie zasypiam bez leków nasennych. Ale teraz przyszedł czas, żeby już chociaż nie było widać tego umartwienia

Justyna Kowalczyk jest w ciąży

Justyna Kowalczyk niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie z górskiej wędrówki, na którym zaprezentowała sporych rozmiarów brzuch. Zdjęcie zostało zrobione przez męża Kowalczyk w Tatrzańskim Parku Narodowym. 38-latka co prawda nie pochwaliła się, że jest w ciąży, ale fani błyskawicznie przekazali Justynie ciepłe słowa i gratulacje. Kilka dni później sama zainteresowana zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle kwitnących na drzewie kwiatów. Przy okazji podziękowała fanom za gratulacje i tym samym potwierdziła stan błogosławiony. 

 
 

Były partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. 'Jesteś bardzo dzielna'. Aktorka odpowiedziała muByły partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna". Jej odpowiedź może zaskoczyć

Justyna Kowalczyk uprawia sport w ciąży

Odkąd Justyna podzieliła się z fanami radosną nowiną o ciąży, to regularnie raczy ich nowymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że biegaczka mimo stanu błogosławionego cały czas podtrzymuje formę i biega na nartach. Jedna z fanek żartobliwie napisała w komentarzu:

Ooooo, poród może być bolesny, jak maleństwo z nartami będzie się rodzić.

Internautki podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z aktywnością fizyczną w ciąży i wyraziły aprobatę.

Podoba mi się to! Ja na rowerze jeżdżę, ale oczywiście mają jakieś "ale" najlepiej leżeć i nic nie robić.
Ja mam trójkę dzieci i byłam aktywna do samego końca w każdej ciąży. Urodziłam całą trójkę naturalnie bez komplikacji także powodzenia i dużo zdrowia.
A jakie dotlenienie dla dzieciaczka.
Kobieta rakieta

- pisali obserwatorki.

 

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska dużo zawdzięcza dzieciom. "Życia nauczył mnie mój syn. Cierpliwości moje córki"

Justyna Kowalczyk w przeszłości poroniła

Przypomnijmy, że 38-latka wyszła za mąż pod koniec września ubiegłego roku. Wcześniej związana była z dziennikarzem, z którym straciła swoje nienarodzone dziecko. Mówiła wówczas w "Gazecie Wyborczej':

Byłam w ciąży, poroniłam rok temu w maju, na obozie treningowym. Właśnie wtedy, gdy szykowałam się do wyprostowywania swoich ścieżek.

Teraz swoje szczęście odnalazła w ramionach Tekieli, który jest alpinistą i instruktorem wspinaczki sportowej. Widać, że miłość na dobre odmieniła jej życie. - Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła - pisała olimpijka tuż po ślubie.

Agnieszka Radwańska pozuje z synem. Internauci wytknęli jej pewien szczegół. 'Rzadkość i luksus, na który stać niewielu'Agnieszka Radwańska pozuje z synem. Internauci wytknęli jej pewien szczegół. "Rzadkość i luksus, na który stać niewielu"

Więcej o: