Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią. Zborowska komentuje: Naturalna i seksi

Aleksandra Żebrowska jest mamą trojga dzieci. 30-latka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami urokami macierzyństwa. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią swoje dziecko.

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska od ponad dziesięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Mimo że dzieli ich spora różnica wieku - 15 lat, to zupełnie im to nie przeszkadza. 33-latka w zeszłym roku urodziła trzecie dziecko. Żona Żebrowskiego to osoba bardzo popularna w mediach społecznościowych. 33-latka jest na co dzień bardzo szczera i naturalna, za co szczególnie uwielbiają ją obserwatorki. Nie boi się publikować zdjęć w dresie, bez makijażu, czy z nieumytymi włosami. Tym razem pokazała intymne zdjęcie, na którym karmi piersią swojego synka. 

Ida Nowakowska szybko wróciła do pracy po porodzie. Barbara-Kurdej Szatan skomentowała tę decyzję. 'Chyba wie, jak zapewnić opiekę dziecku'Ida Nowakowska była krytykowana za szybki powrót do pracy. Kurdej-Szatan komentuje: "Chyba wie, jak zapewnić opiekę dziecku"

Aleksandra Żebrowska pokazała osobistą fotografię

Aleksandra Żebrowska znów zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Żona gwiazdora serialu "Na dobre i na złe" zamieściła na swoim profilu na Instagramie dość intymne zdjęcie, na którym karmi swoje dziecko. Celebrytka należy do grona gwiazd, które chcą normalizować temat publicznego karmienie piersią. Przy okazji opowiedziała o projekcie swojej najnowszej sukienki, która świetnie sprawdzi się dla karmiących mam. 

Prototyp tej sukienki powstał dokładnie rok temu, w wakacje. Jest szansa, że ta niewątpliwie letnia pozycja trafi na stronę jeszcze przed Bożym Narodzeniem 

- wyznała Żebrowska. 

 

Były partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. 'Jesteś bardzo dzielna'. Aktorka odpowiedziała muByły partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna". Jej odpowiedź może zaskoczyć

Zdjęcie wzbudziło sporo emocji wśród komentujących. Internautki zaczęły wymieniać się doświadczeniami i opiniami związanymi z karmieniem piersią. Wiele z nich nie może doczekać się premiery najnowszej sukienki. 

Właśnie szukam sukienek, które ułatwią karmienie. Szafa pęka w szwach tylko co z tego jak nic do karmienia się nie nadaje
Przeboska matka karmiąca
Sypnie się brokatem i na sylwestra jak znalazł
Najpiękniejszy moment w macierzyństwie - kobiecość
Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?

Królowa Elżbieta, książę HarryKrólowa Elżbieta poznała wnuczkę. Nie spodobało się jej imię dziewczynki? "To wyraz nieuprzejmości"

Dwie koleżanki z branży show-biznesu, które są w zaawansowanych ciążach skomentowały:

Olka ty jesteś tak piękna, naturalna i seksi. Uwielbiam!

- napisała Zofia Zborowska.

Ładnemu we wszystkim ładnie, a w niektórych rzeczach jeszcze ładniej 

- przyznała Kasia Tusk. 

Meghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'egoMeghan Markle urodziła. Imieniem córki para oddała jednak hołd rodzinie królewskiej

Więcej o: