Syn Michała Wiśniewskiego zdradza swoje plany związane ze studiami. "Jestem human pełną gębą"

Xavier Wiśniewski ostatnio był gościem "Dzień dobry TVN". 19-latek zdradził, jakie ma plany na przyszłość. Opowiedział także o studiach. Okazuje się, że jego plany są dość sprecyzowane. Czy nastolatek pójdzie w ślady swoich rodziców?

Xavier Wiśniewski był tegorocznym maturzystą. Wiemy, w jak trudnej jest sytuacji, ze względu na to, że musiał przygotowywać się zdalnie do egzaminu dojrzałości. W tym roku do matury podeszły także dzieci innych celebrytów takich jak: córka Katarzyny Figury, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, syn Moniki Zamachowskiej. Z kolei Edyta Górniak stwierdziła, że nie będzie wywierać presji na swoim synku i pozwoli mu, aby sam zadecydował, czy chce przystąpić do egzaminu dojrzałości. Teraz syn Wiśniewskiego zdradza, co planuje robić w przyszłości.

Xavier Wiśniewski o studiach: Może też na nowy kierunek związany z pisaniem

Xavier Wiśniewski w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradził, że podobnie jak jego rodzice ma duszę artystyczną. Okazuje się, że jest humanistą i lubi także pisać. 

Ja jestem human pełną gębą. Nie ograniczam się tylko do muzyki. Najpierw pisałem swojego bloga, potem byłem na stażu w „Przeglądzie". Piszę również opowiadania. Pisałem też powieść, może kiedyś do tego wrócę

- przyznał. 

 

19-latek wyznał, na jakie uczelnie planuje rekrutować. 

Docelowo chciałem zdawać na Akademię Wychowania Fizycznego, ale i na Uniwersytet Warszawski - na dziennikarstwo. Może też na nowy kierunek związany z pisaniem, jestem human pełną gębą

 - powiedział w studio śniadaniówki.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Tegoroczny maturzysta przyznał, że teraz chciałby podszlifować swój talent wokalny. Kwarantanna związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że 19-latek odkrył w sobie pociąg do muzyki. Wydał singiel pt. "Prąd".

Zaczęliśmy z mamą od "Hot16Challenge" i gdyby nie COVID, w ogóle bym w to pewnie nie wszedł. Teraz jest "Prąd", niedługo będę wypuszczał kolejny numer. Nigdy nie myślałem, żeby być artystą. Rodzice nie wywierali na nas presji, pozwalali robić to, co chcemy. W zeszłym roku poczułem, że to jest to, czego chciałbym spróbować i myślę, że wychodzi bardzo dobrze

- powiedział Xavier Wiśniewski.

 

Syn Michała Wiśniewskiego - Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski niespełna miesiąc temu skończył 19 lat. Jest pierwszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Widzowie pamiętają małego Xaviera z show "Jestem, jaki jestem", który kiedyś emitowany był na antenie TVN. Teraz jest uczniem jednego z warszawskich liceów. Jak się okazało poszedł w ślady mamy. Jego pasją jest taniec. Niedawno pochwalił się pierwszym układem choreograficznym, który sam stworzył. Media donoszą, że dostał pracę u ojca i jest jego prawą ręką. Chętnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych.

 
Więcej o: