Ida Nowakowska była krytykowana za szybki powrót do pracy. Kurdej-Szatan komentuje: "Chyba wie, jak zapewnić opiekę dziecku"

Ida Nowakowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Prezenterka zaskoczyła swoich fanów tym, jak szybko po porodzie wróciła do formy i pracy. Teraz decyzję tę skomentowała jej koleżanka z branży show-biznesu Barbara Kurdej-Szatan. - Kobieta sama najlepiej wie, kiedy ma siłę wrócić do pracy. Ida jest tancerką i jej kondycja jest w bardzo dobrym stanie - wyznała aktorka.

Ida Nowakowska nie należy do mam, które postanawiają pierwsze miesiące życia poświęcić wyłącznie nowo narodzonemu dziecku. 30-latka opuściła szpital zaledwie miesiąc temu. Ku zaskoczeniu wielu fanów zrealizowała już wiele projektów telewizyjnych. Musi więc zatem doskonale zorganizowaną mamą. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Ida Nowakowska zachwala TVP: Mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę

Ida Nowakowska wyznała, że bardzo cieszy się z możliwości, jaką dał jej obecny pracodawca TVP, jaką jest łączenie pracy z macierzyństwem. Tancerka przyznaje, że zawsze może liczyć na wsparcie męża i najbliższej rodziny, która pomaga w wychowaniu syna. 

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę - TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój. Widzę, że tak dużo mam moich koleżanek nie chce pomagać w wychowaniu, nie zachęcają też swoich synów do podjęcia odpowiedzialności za nowe życie

- przyznała prezenterka.

 

Księżna Kate przejęła rolę Filipa? Zdaniem ekspertki doskonale się w niej sprawdzaKsiężna Kate w czwartej ciąży? "Chciałaby mieć drugą córkę"

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie Idy do pracy po porodzie: Przecież kobieta nie jest "niemądrą"

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Celebrytka w rozmowie z "Pomponikiem" zdradziła, co myśli o szybkim powrocie do obowiązków zawodowych Idy Nowakowskiej. Jak się okazuje, aktorka jej tego zazdrości, bo sama chciałaby tak szybko "stanąć na nogi" i zarabiać pieniądze.

Kobieta sama najlepiej wie, kiedy ma siłę wrócić do pracy. Ida jest tancerką i jej kondycja jest w bardzo dobrym stanie. Także jeżeli miała ochotę wrócić do pracy, to jej decyzja. Trzeba ufać ludziom, przecież kobieta nie jest "niemądrą", nie chce brzydko mówić, więc chyba wie, jak zapewnić opiekę swojemu dziecku. Jeżeli Ida wróciła na parę godzin do pracy, to wystarczy jej zaufać i się nie wtrącać w jej życie prywatne

- przyznała Basia. 

W dalszej części dodała, że widać, że Ida ma właśnie swoje pięć minut, bowiem prowadzi mnóstwo programów w TVP. Warto wspomnieć, że kiedyś podobnie było z Basią. - Nie wiem, czy przejęła pałeczkę po mnie, ja jurorką nie byłam - powiedziała celebrytka. 

 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska o pracy zdalnej z dziećmi. "Felek pruka buzią do słuchawki"

Więcej o: