Agnieszka Radwańska pozuje z synem. Internauci wytknęli jej pewien szczegół. "Rzadkość i luksus, na który stać niewielu"

Agnieszka Radwańska pokazała w sieci uroczy kadr z synem. Jakub już niedługo skończy roczek. Widać, że tenisistka jest spełniona w roli mamy.

Agnieszka Radwańska to znana polska tenisistka. W 2012 roku grała w finale Wimbledonu, zaś trzy lata później wygrała turniej WTA Finals. W swoim dorobku ma ponad 20 wygranych turniejów cyklu WTA. Jest żoną tenisisty - Dawida Celta. Ponad dwa lata temu Radwańska zakończyła karierę sportową. Ostatnie miesiące na korcie nie były dla niej zbyt udane, dlatego w końcu postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu.

Agnieszka Radwańska odpoczywa z synem nad morzem

Agnieszka Radwańska relaksuje się nad polskim morzem. Tenisistka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z plaży, na którym pozuje ze swoim prawie rocznym synkiem. 32-latka podobnie jak Anna i Robert Lewandowscy zdecydowała się, aby od momentu narodzin pociechy nie pokazywać jego wizerunku. Mimo tego widać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Z moim skarbem

- napisała pod zdjęciem.

 

Przy okazji gwiazda dodała hasztagi, które ewidentnie wskazują na to, że Radwańska jest spełniona w roli mamy. Są to m.in. "mamą być pięknie jest", "synek mamusi", czy "happy time". Fanom bardzo spodobał się uroczy kadr mamy i syna. Jeden z obserwatorów przyznał, że ukrywanie twarzy dziecka w mediach społecznościowych to teraz rzadkość. 

Uznanie za ochronę prywatności dziecka. Rzadkość i luksus, na który stać niewielu

- napisał internauta. 

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży

Agnieszka Radwańska pół roku po porodzie mówiła: Czuję, jakbym miała już kilkuletnie dziecko

Agnieszka Radwańska ostatnio była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie w rozmowie z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim opowiedziała o macierzyństwie.

Myślałam, że faktycznie będę zmęczona. Przed porodem słyszałam, że wszystko się zmieni, że na nic nie będę miała czasu, że nie będę wychodzić i nie będę się z nikim spotykać. Faktycznie, może tak było przez pierwsze trzy - cztery tygodnie. (...) Kuba jednak szybko zaczął spać po nocach, jest bardzo pogodny, mało płacze i cały czas się uśmiecha. Teraz czuję, jakbym miała już kilkuletnie dziecko

Przy okazji zdradziła, że chciałaby wraz z mężem, aby dziecko nie było jedynakiem.

Księżna Kate przejęła rolę Filipa? Zdaniem ekspertki doskonale się w niej sprawdzaKsiężna Kate w czwartej ciąży? "Chciałaby mieć drugą córkę"

Wychowałam się z siostrą, która jest ode mnie tylko o rok młodsza, więc wiem, jak to fajnie jest mieć kogoś w domu, z kim się można pobawić, robić praktycznie wszystko razem. Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo

- dodała Radwańska.

 
Więcej o: