Małgorzata Rozenek pozuje na tle palm. Uwagę fanów zwrócił brzuch. "Karmienie to dieta cud"

Małgorzata Rozsenek wraz rodziną wypoczywa na wakacjach w Meksyku. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje w różowym kostiumie kąpielowym. "Gratulacje za bycie sobą i pokazywanie zdjęć, które nie są wyczyszczone" - napisał internauta.

Małogrzata Rozenek i Radosław Majdan w zeszłym roku doczekali się synka. Mały Henryk jest oczkiem w głowie rodziców, którzy chętnie pokazują jego zdjęcia w mediach społecznościowych. 43-latka nie ukrywa, że dziecko przyszło na świat dzięki in vitro. Internautki, borykające się z problemem niepłodności są jej wdzięczna za poruszanie tak ważnego dla nich tematu. Tym razem Małgorzata Rozenek zaprezentowała jednak swoim obserwatorom serię zdjęć w wakacyjnym klimacie.

Małgorzata Rozenek pozuje na tle palm

Rodzina Majdanów wyjechała na wakacje do Meksyku. Małgorzata Rozenek na tę okoliczność zaopatrzyła się w oryginalny, różowy kostium kąpielowy, który fani porównali do słynnych modeli z lat 80, a 43-latka postanowiła chwalić się efektem sesji zdjęciowej na tle palm.

Po wczorajszym story było bardzo dużo pytań o kostium. Prosiłyście o zdjęcia z każdej strony. Wrzucam wszystkie, które mam w miarę Ok. Kostium jest mega

- przyznała zadowolona.

Księżna Kate przejęła rolę Filipa? Zdaniem ekspertki doskonale się w niej sprawdzaKsiężna Kate w czwartej ciąży? "Chciałaby mieć drugą córkę"

Zobacz wideo Sebastian Fabijański ogląda telewizję z synem

Okazało się jednak, że nie tylko kostium zwrócił uwagę obserwatorów. Wielu z nich skomentowało także figurę Małgorzaty Rozenek. Zgodnie stwierdzili, że po ciąży dużo schudła. 

Wygląda pani lepiej, niż przed ciąża
Bardzo ładny strój i ładna figura
Figura na medal po trójce dzieci
Piękne ciało. Widać, że za panią dużo ciężkiej pracy. Brawo Małgosiu, aż nie chce się wierzyć, że trzy raz byłaś w ciąży 

- komplementowali.

Jedna z mam doszła do wniosku, że w zrzuceniu zbędnych kilogramów, mogło pomóc karmienie Henryka piersią.

Figura super! Też podczas kamienia straciłam 30 kilogramów nadwagi z ciąży. Karmienie to dieta cud. Wyzwaniem jest nie karmić i pozbyć się nadwyżkowych kilogramów

- stwierdziła.

Ktoś zauważył również, że zdjęcia Małgorzaty Rozenek nie są wygładzane w programie graficznym. Świadczy o ty, chociaby fakt, że w na brzuchu 34-latki delikatnie odciskał się pasek, zapewne będący gumką od szortów.

Gratulacje za bycie sobą i pokazywanie zdjęć, które nie są wyczyszczone

- czytamy w jednym komentarzu.

 

Były partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. 'Jesteś bardzo dzielna'. Aktorka odpowiedziała muByły partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna". Jej odpowiedź może zaskoczyć

Więcej o: