Księżna Kate w czwartej ciąży? "Chciałaby mieć drugą córkę"

W mediach pojawiły się informacje dotyczące domniemanej ciąży księżnej Kate. Byłoby to już czwarte dziecko Kate i Williama i jednocześnie szósty wnuk królowej Elżbiety II. Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym księżna trzyma się za brzuch.

Księżna Kate i książę William mają już troje dzieci. Są dumnymi rodzicami ośmioletniego George'a, sześcioletniej Charlotte oraz trzyletniego Louisa. W mediach od jakiegoś czasu pojawiają się informacje jakoby księżna ponownie była w ciąży

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Księżna Kate spodziewa się dziecka? 

Nie ma oczywiście na ten temat żadnych oficjalnych informacji, a domysły są oparte na zdjęciach z oficjalnych wizyt księżnej. Podobno księżna Cambridge, podczas imprezowy młodzieżowej w Wolverhampton, miała przez chwilę sugestywnie trzymać się za brzuch. Ten z kolei, według baczniejszych obserwatorów był delikatnie zaokrąglony. Na innych zdjęciach zrobionych w tym samym mniej więcej czasie, jej brzuch wydawał się zdecydowanie płaski. Nie ma więc pewności co do stanu faktycznego. 

Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?

Zdaniem biografów rodziny królewskiej

Australijski tygodnik "New Idea" opublikował komentarze biografów rodziny królewskiej, Penny Junor stwierdziła:

Kate jest bardzo matczyną osobą, która kocha rodzinę. Uwielbia swoje rodzeństwo i jestem przekonana, że chciałaby mieć więcej dzieci, które będą poszerzać rodzinę.

Z kolei Phil Dampier nie ma wątpliwości, że na informację o planowanym powiększeniu rodziny nie będziemy czekać zbyt długo:

Kate chciałaby mieć drugą córkę. Kończy wkrótce 40 lat, więc jestem przekonany, że jeśli chce mieć czwarte dziecko, to nastąpi to wkrótce

- stwierdził.

Michael oddaje dziecko jego matcePrzypadkowy mężczyzna uratował niemowlę na plaż

Koniec plotek o rodzinie królewskiej?

Wraz z krążącymi w przestrzeni publicznej plotkami dotyczącymi członków rodziny królewskiej, królowa Elżbieta druga postanowiła zmienić panującą na dworze zasadę niekomentowania tego typu doniesień. Wszelkie nieprawdziwe informacje o rodzinie królewskiej będą prostowane, więc możliwe, że jeśli ta dotycząca rzekomej ciąży Kate okaże się fałszywa, już niebawem się o tym dowiemy.  

Więcej o: