Były partner Olgi Frycz skomentował jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna". Jej odpowiedź może zaskoczyć

Olga Frycz poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Post skomentował jej były partner. Przyznał, że celebrytka zawsze może na niego liczyć.

Olga Frycz to znana polska aktorka. Widzowie kojarzą ją z produkcji takich jak: "M jak miłość", "Dom nad rozlewiskiem" czy "Na dobre i na złe". 34-latka jakiś czas temu otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych za rolę Elki w filmie "Weiser"oraz Marysi w "Bożych skrawkach". W 2010 została nominowana do konkursu "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii Najpiękniejsza Polka. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Frycz jest mamą 3-letniej córeczki. Przez lata związana była z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. W 2018 roku para zaręczyła i planowała wspólny ślub. Niedługo później na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka Helenka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w przyjacielskich relacjach. Razem wychowują swoją córeczkę. Niedawno, ku zdziwieniu fanów byli razem na wakacjach, a niedługo później celebrytka zdradziła, że jest w kolejnej ciąży. Okazuje się, że 34-latka ma duże wsparcie w byłym partnerze.

Olga Frycz jest w ciąży. Decyzję skomentował jej były narzeczony

Grzegorz Sobieszek napisał kilka ciepłych słów w komentarzu pod zdjęciem byłej partnerki. Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest.  

Hela na bank będzie super siostrą, a ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak, jak mówiłem wiele razy, zawsze możesz na mnie liczyć

- napisał Sobieszek.

 

Frycz odpowiedziała mu w równie miły sposób. Widać, że była para żyje ze sobą w przyjacielskich stosunkach. 

Dziękuję Grzesiu. Jesteś super przyjacielem i będziesz fajnym wujkiem

- odpisała pod jego komentarzem pod zdjęciem.

Były partner Olgi Frycz zareagował na jej ciążęByły partner Olgi Frycz zareagował na jej ciążę fot. instagram.com

Olga Frycz wyjaśnia, czemu zabrała córkę na Malediwy.Olga Frycz wyjaśnia, dlaczego poleciała na Malediwy z córką

Olga Frycz o relacjach z byłym partnerem: Mamy do siebie szacunek

Choć związek nie przetrwał próby czasu, to Olga wielokrotnie powtarzała w mediach społecznościowych, że jej relacje z byłym narzeczonym są przyjacielskie i zawsze może na niego liczyć w trudnych sytuacjach. 

Spędziliśmy wspólnie trzy i pół roku, mamy do siebie szacunek, a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową. Wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną, jest dla nas najcenniejsz

- napisała Frycz jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie. 

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz pokazała odważną fotografię z czasów ciąży. "Zostaję królową ciążowych zdjęć?"

Więcej o: