Olga Frycz jest w ciąży. Zdradziła imię i płeć dziecka. "Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale"

Olga Frycz ponownie zostanie mamą. Celebrytka podzieliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie. Zdradziła imię i płeć dziecka. - Jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. - wyznała.

Olga Frycz to popularna polska aktorka. Jest mamą 3-letniej córeczki. Frycz przez lata związana była z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się 2018 roku i planowała wspólny ślub. Niedługo później na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka Helenka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w przyjacielskich relacjach. Razem wychowują swoją córeczkę. Niedawno, ku zdziwieniu fanów byli razem na wakacjach, a teraz celebrytka zdradza, że jest w ciąży. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Celebrytka przekazała fanom wieść o stanie błogosławionym za pomocą mediów społecznościowych. 34-latka zdradziła na swoim profilu na Instagramie płeć i imię dziecka.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze

- napisała pod zdjęciem z córką. 

 

W dalszej części celebrytka zdradziła, że nie obawia się samotnego macierzyństwa, bowiem ma przy sobie ludzi, na których zawsze może liczyć. Pokreśliła, że jej wspaniali przyjaciele nie oceniają negatywnie tej decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, a przy tym wspierają ją, gdy tylko tego potrzebuje.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu

- zakończyła celebrytka, tym samym zdradzają imię i płeć dziecka. 

Gratulacje i ciepłe słowa powędrowały od koleżanek i kolegów z branży show-biznesu takich jak: Maja Bohosiewicz, Agata Rubik, Zofia Zborowska, Weronika Rosati, Aleksandra Żebrowska, Magda Steczkowska czy Agnieszka Sienkiewicz. 

Więcej o: