Małgorzata Rozenek pracuje z leżaka. Fanka: A jak dzieci sobie radzą ze szkołą pani Małgosiu?

Małgorzata Rozenek aktualnie przebywa wraz z rodziną w Meksyku. 43-latka nie tylko korzysta z uroków ciepłych krajów, ale także pracuje zdalnie. Fanka zapytają ją o nauczanie dzieci. Rozenek odpowiedziała jej.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od pewnego czasu przebywają w Meksyku, gdzie nie tylko relaksują się, ale także zdalnie realizują swoje projekty zawodowe. Ostatnio 43-latka opowiedziała o zaletach pracy zdalnej i możliwości wykonywania jej z każdego miejsca na ziemi. Jedna z fanek zapytała ją, czy starsze dzieci gwiazdy uczestniczą w zajęciach online. Rozenek błyskawicznie pośpieszyła jej z odpowiedzią. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk o wynikach matur i planach na przyszłość. "Tata stresował się bardziej niż ja"

Małgorzata Rozenek o zdalnej nauce swoich dzieci: Musieliśmy się rozdzielić pierwszy raz na tak długo

Małgorzata Rozenek jeszcze niedawno mówiła, że zdalne nauczanie wymagało od całej rodziny przestawienia się na zupełnie inne tryb, niż dotychczas. Z pewnością domowa edukacja jej dzieci wymaga od niej ogromnego zaangażowania.

Zdalna nauka to było ogromne wyzwanie dla wszystkich, naprawdę. Dla nas rodziców oraz dla dzieci najtrudniejsze były początki. Teraz już weszliśmy na odpowiednie tory i wiemy, z czym to się je

przyznała w rozmowie z "Plejadą". Od jakiegoś czasu rodzina przebywa w Meksyku. Jedna z fanek śmiało zapytała 43-latkę o dzieci:

A jak dzieci sobie radzą ze szkołą pani Małgosiu? Też mają zdalne nauczanie?
 
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Małgorzata nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi. Błyskawicznie odpowiedziała na komentarz. Wyznała, że kiedy opracowali plan działania, to nie było wiadomo, że część egzaminów zostanie przeprowadzona w formie stacjonarnej. Teraz się to zmieniło i Stanisław wrócił do Polski z powodu czekających go zaliczeń. 

Zdalnie, ale Staś, który ma bardzo ważne egzaminy wrócił do Polski już jakiś czas temu. Kiedy ustawialiśmy tu pracę, co wcale nie było łatwe, to egzaminy miały być online. Później już nie było jak poprzestawiać wszystkich, że jednak tu nie. Wiec musieliśmy się rozdzielić, po raz pierwszy na tak długo

- zdradziła celebrytka. 

Instagram.com/figura_katarzyna/Córki Katarzyny Figury dorosły. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir?

 
Więcej o: