Małgorzata Socha w czwartej ciąży? Jest komentarz aktorki. "Nie wciągam brzucha na zamówienie"

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski od dwunastu lat są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Ostatnio pojawia się coraz więcej plotek o tym, że Socha jest w czwartej ciąży. Sama zainteresowana odpowiedziała na domysły fanów.

Małgorzata Socha to popularna polska aktorka i mama trójki dzieci: Zosi, Basi i Stasia. Ojcem pociech gwiazdy jest jej mąż - Krzysztof Wiśniewski. 40-latka mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z udziału w kultowych produkcjach filmowych i reklamach. Socha często chwali się zdjęciami z planu w mediach społecznościowych. Niedawno fani zaczęli zwracać uwagę na brzuch aktorki i sugerowali, że jest w ciąży. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie i rozwiać wszystkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha o czwartej ciąży: Nie wciągam brzucha na zamówienie

Socha niedawno odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN". Fani zwrócili uwagę na stylizację gwiazdy i jej lekko zaokrąglony brzuch. W sieci pojawiło się mnóstwo plotek o rzekomej ciąży Małgorzaty Sochy. Jeden z portali skontaktował się z celebrytką, która skomentowała liczne domysły i nieco ostudziła entuzjazm internautów.

Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie. A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać

- żarobliwie odpowiedziała aktorka.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk szykuje się do porodu. "Kobiety kiedyś rodziły w jaskiniach i dawały radę"

 

Małgorzata Socha o rodzinie: Cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu

Małgorzata Socha co raz odnotowuje kolejne sukcesy zawodowe, jednak otwarcie mówi, że największe szczęście daje jej rodzina. Wyznała, że zawsze zależało jej, aby mieć rodzinę.

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka

- powiedziała Socha w wywiadzie dla "Viva.pl".

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zdradziła także, że w codziennych obowiązkach oraz przy opiece nad dziećmi zawsze może liczyć na pomoc swojej mamy, Bożeny.

My się bardzo kochamy, ale jesteśmy do siebie bardzo podobne i wiemy, że nie wytrzymałybyśmy ze sobą zbyt długo. Ani ona, ani ja nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że mogłybyśmy mieszkać pod jednym dachem. Żadnej z nas nie wyszłoby to na dobre. Bardzo lubię, kiedy nas odwiedza […] Ale lubię też ten moment, kiedy wraca do siebie

- dodała Socha.

 

Ida NowakowskaIda Nowakowska odpowiada na krytykę za szybki powrót do pracy po porodzie. "Wielkie szczęście, że mam takiego pracodawcę - TVP"

Więcej o: