Klaudia Halejcio wróciła do domu ze szpitala. Na miejscu czekała ją niespodzianka. Fanka: Żeby mnie ktoś tak witał

Klaudia Hajecio w środę 2 czerwca urodziła córeczkę. Młoda mama została już wypisana z dzieckiem ze szpitala. Na miejscu czekała ją wyjątkowa niespodzianka.

Klaudia Halejcio urodziła swoje pierwsze dziecko w środę 2 czerwca. Córeczce nadała imię Nel. W odróżnieniu od innych gwiazd informacje o terminie porodu trzymała jednak w tajemnicy, a o szczęśliwym rozwiązaniu poinformowała fanów dopiero kilka dni po fakcie. Zrobiła to w nietypowy sposób, pokazując filmik, na którym tańczyła ze szpitalnym wózeczkiem.

Klaudia Halejcio wróciła do domu ze szpitala

Gwiazda "Pierwszej miłości" jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Przez całą ciążę publikowała na nim wiele fotografii z przeróżnych ciążowych sesji zdjęciowych. Widać było, że aktorkę bardzo cieszył fakt, że niebawem zostanie mamą.

W najnowszym poście Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcie oraz film. Na zdjęciu widać aktorkę stojącą na tle szpitala w beżowej zwiewnej sukience. Młoda mama uśmiecha się do obiektywu, w rękach trzymając nosidełko z maluszkiem. Otulonej jasnym kocykiem Nel zasłoniła twarz, co robi wiele osób publicznych chcąc chronić prywatność pociech.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska porównuje się z Klaudią Halejcio. Trzyma kieliszek na brzuchu. "Co robię źle w tej ciąży?"

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała swój baby shower

Na nagraniu widać natomiast jak wsiada do samochodu, a następnie wchodzi do swojego domu. Dumny tata przygotował dla ukochanej i dziecka wyjątkową niespodziankę. Na jasnym, przestronnym korytarzu ustawił jasne kosze z wielkimi bukietami kwiatów. W oczy rzuciła się również przepiękna śnieżnobiała kołyska. Po jej dwóch stronach zaś unosiły się związane białą wstążką biała, szare i różowe balony. Na kolejnym ujęciu zaprezentowała się fanom uśmiechnięta Klaudia Halejcio. Zrobiła zbliżenia na siedzącego w oddali partnera, który pochylał się nad dzieckiem.

Moja pełnia szczęścia. Kocham Was! Jak dobrze być razem w domu...

- napisała aktorka.

Nagranie spodobało się internautom i szybko pojawiła się pod nim masa komentarze. Wiele osób było zachwyconych takim przywitaniem.

Wzruszyłam się. Dużo zdrówka dla Was
Wzrusz max po filmiku. Jeszcze raz gratulacje dla rodziców, mała jest cudowna
Żeby mnie ktoś tak witał jak wróciłam z dzieckiem do domu...
Ale wzruszenie
Cudowne przywitanie aż łezka się zakręciła

- komentowali internauci.

 

W RPA przyszły na świat dziesięcioraczkiW RPA przyszły na świat dziesięcioraczki. Ich mama ustanowiła rekord świata. "Bóg dokonał cudu"

Więcej o: