Maciej Dowbor gratuluje Klaudii Halejcio. Takie życzenia zrozumie każdy rodzic

Klaudia Halejcio 2 czerwca powitała na świecie córeczkę. Kilka dni później przekazała fanom tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Celebrytka otrzymała mnóstwo ciepłych słów od internautów i znajomych z branży. Komentarz Macieja Dowbora idealnie odzwierciedla rzeczywistość każdego rodzica.

Klaudia Halejcio została mamą

Klaudia Halejcio niedawno przekazała fanom radosną nowinę o narodzinach swojego pierwszego dziecka. 30-latka pokazała zabawny filmik, na którym "tańczy" do piosenki "Bad" Michaela Jacksona ze szpitalnym wózeczkiem, w którym leży jej malutka córeczka. Przy okazji zdradza, że Nel przyszła na świat w zeszłą środę. Celebrytka na InstaStories zdradziła, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a malutka otrzymała aż dziesięć punktów w skali APGAR.

U nas jest wszystko dobrze... Szykujemy się dzisiaj do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała dziesięć punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30 w nocy. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko.
 
Zobacz wideo Klaudia Halejcio pojechała ze skurczami do szpitala. To był fałszywy alarm

Maciej Dowbor: Do zobaczenia gdzieś, kiedyś

Pod materiałem pojawiło się mnóstwo gratulacji zarówno od fanów, jak i koleżanek i kolegów z branży show-biznesu. Ciepłe słowa przesłali między innymi: Katarzyna Cichopek, Maja Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Maffashion, Anna Mucha, Joanna Moro, Maja Bohosiewicz, a także Zofia Zborowska. Jeden ze znajomych po fachu, a konkretniej Maciej Dowbor napisał komentarz, który zrozumie każdy rodzic.

Gratulacje i do zobaczenia gdzieś, kiedyś, za 3 lata na jakimś placu zabaw. No, bo nie na imprezce

- napisał Dowbor. 

Żartobliwy komentarz prezentera idealnie podkreśla, że pojawienie się dziecka na świecie na dobre zmienia rzeczywistość świeżo upieczonego rodzica. 

Ida Nowakowska zabrała syna na procesję. Wzruszona relacjonowała wydarzenie. 'Pierwsze Boże Ciało'Ida Nowakowska zabrała syna na procesję. Wzruszona pisze: "Pierwsze Boże Ciało. Była mniejsza, ale piękna procesja"

Więcej o: