Klaudia Halejcio urodziła. Zataiła poród przed fanami. "Boli potężnie, były łzy, płacz"

Klaudia Halejcio właśnie została świeżo upieczoną mamusią. 30-letnia aktorka urodziła 5 dni temu, ale datę porodu zdradziła dopiero teraz. - Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko - przyznała.

Klaudia Halejcio urodziła

Klaudia Halejcio na co dzień chroni swoją prywatność. Podobnie było z porodem, bowiem celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Zdradziła na swoim profilu na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. 30-latka pokazała zabawny filmik, na którym "tańczy" ze szpitalnym wózeczkiem, w którym leży jej malutka córeczka. Celebrytka jest bardzo szczęśliwa. 

Jesteśmy już razem

- napisała pod zdjęciem Halejcio. 

 

Halejcio opowiedziała fanom na InstaStories także o porodzie. Okazuje się, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a Nel otrzymała aż dziesięć punktów w skali APGAR.

U nas jest wszystko dobrze... Szykujemy się dzisiaj do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała dziesięć punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30 w nocy. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio pojechała ze skurczami do szpitala. To był fałszywy alarm

30-latka zdradziła, że jest bardzo podekscytowana i ciężko jej zapanować nad emocjami, które powodują u niej ogromne wzruszenie. 

Emocje są cały czas, w ogóle nie mogę się na nią napatrzeć. Patrzę na nią i myślę sobie, jaka jestem szczęśliwa. Nie będę o tym mówić, bo po prostu nic nie nagram. Pewnie wszystkie mamy mnie totalnie rozumieją. Idę się ogarnąć, bo zacznę płakać i nic nie zrozumiecie... Trzymajcie za mnie kciuki

- dodała.

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Cała redakcja eDziecko.pl dołącza do gratulacji! 

Więcej o: