Minister Czarnek złamał obietnicę. "Waga znów skoczyła w górę"

Minister Czarnek jakiś czas temu zapowiadając program promujący aktywność ruchową, wywołał lawinę krytyki. Potem obiecywał, że zrzuci kilka kilogramów. Okazało się, że szefowi resortu edukacji jednak się przytyło.

Przypominamy, że jakiś czas temu minister Czarnek zapowiedział, że resort planuje wprowadzić dodatkowe zajęcia SKS, kierowane do dziewcząt, ponieważ, jak stwierdził, "tu jest większy problem". Wówczas media zalały krytyczne wypowiedzi odnośnie słów ministra edukacji, a ten tłumaczył, że został źle zrozumiany. Przy okazji złożył pewną obietnicę.

Rzeczywiście, nie należę do najszczuplejszych, żeby też nie pastwić się nad sobą samym, ale mogę powiedzieć w ten sposób: skoro ruszamy z tym programem, ruszymy niebawem, to i minister edukacji deklaruje publicznie, że w ciągu tego Wielkiego Postu 5 kg w dół na pewno pójdzie

- zadeklarował.

"Mam nadzieję, że to widać, przynajmniej troszkę, bo przecież po to też to robię. Chociaż w szczególności dla zdrowia. 5,5 kilograma w ciągu trzech tygodni to rezultat na dzisiaj. Ale to nie jest moje ostatnie słowo" - chwalił się jakiś czas potem szef resortu edukacji. Przemysław Czarnek jednak ostatnio, że "waga znów skoczyła w górę i przybyło mi trzy kilogramy". 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Minister Czarnek schudł ponad 7 kilogramów, ale znowu tyje 

W rozmowie z "Faktem" Przemysław Czarnek przyznał, że walka z nadwagą nie należy do łatwych. -

Obiecałem czytelnikom, że przez czas postu będę się odchudzał. I słowa dotrzymałem. Udało mi się zrzucić 7,5 kg, konsekwentnie trzymając dietę do kwietnia. Niestety, waga znów skoczyła w górę i przybyło mi na wadze trzy kilo

- mówił polityk PiS.

Zobacz: Minister Czarnek chciał odchudzać dziewczynki. Teraz sam chudnie i deklaruje, że do kwietnia będzie lżejszy. "5,5 kg w trzy tygodnie"

Więcej o: