Meghan Markle urodziła. Imieniem córki para oddała jednak hołd rodzinie królewskiej

Meghan Markle i książę Harry powitali na świecie swoje drugie dziecko. Jak ogłoszono w specjalnym komunikacie, niemowlę urodziło się w piątek. Dziewczynka otrzymała imiona po swojej prababci oraz babci. To druga pociecha pary. Małżeństwo wychowuje razem także syna Archiego.

Meghan Markle urodziła

Meghan Markle i jej mąż, książę Harry ogłosili narodziny drugiego dziecka. Książę i księżna Sussex wystosowali specjalne oświadczenie, w którym obwieścili światu, że córeczka przyszła na świat w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii w USA. Para w oświadczeniu poinformowała, że zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe.

Z wielką radością Harry i Meghan, książę i księżna Sussex, witają na świecie swoją córkę Lilibet "Lili" Dianę Mountbatten-Windsor

- czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez parę.

Lili nosi imię swojej prababki, królowej – którą rodzina nazywała Lilibet – i babci, nieżyjącej już księżnej Diany. Lili urodziła się 4 czerwca o godz. 11:40 czasu lokalnego pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 3,5 kg. "Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe

- dodano.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę i księżna Sussex żyją z dala od mediów

Przypomnijmy, że Mehan i Harry ponad rok temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książę i księżna Sussex zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i wychować synka z dala od mediów. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ na próżno szukać w mediach zdjęć małego Archiego. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA