Agata i Piotr Rubikowie na wczasach z córkami. Fani: Fajne wakacje, a dzieci nie w szkole?

Agata i Piotr Rubikowie z córeczkami aktualnie przebywają na wakacjach w Turcji. Jak zawsze, chętnie relacjonują swój błogi czas w sieci. Fajni pytają, dlaczego dziewczynki nie chodzą do szkoły.

Agata i Piotr Rubikowie z dziećmi na wakacjach

Agata i Piotr Rubikowie oraz ich dzieci: 12-letnia Helena i 8-letnia Alicja relaksują się na wakacjach. Dotychczas często wyjeżdżali do Australii. Ostatnio przebywali w Chorwacji. Teraz zdecydowali się spędzić urlop trochę bliżej. Rubikowie skorzystali z poluzowanych obostrzeń i wybrali gorącą Turcję. Zgrana rodzina chętnie relacjonuje fanom wspólny wypad. Ostatnio nagrali popularnego Tik-Toka. 

Hej, hej, hej, pozdrawiamy was z wakacji!

- napisała pod wideo Agata Rubik.

 
Zobacz wideo Agata Rubik stosowała dwie popularne diety

Fanka: Moja ulubiona rodzina na Instagramie

Obserwatorzy licznie skomentowali zdjęcia publikowane przez Rubików. Jak zawsze, zgrana rodzina pokazuje się fanom w dość zabawnych ujęciach, co spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem w sieci.

Moja ulubiona rodzina na Instagramie.
Pozytywnie nastawieni do życia, super!
Wszyscy w tym filmie są gwiazdami! Aż nie wiem na kogo patrzeć.
No cóż, pan Piotr znów próbuje się przez was przebić. Jest świetny, ale i tak dziewczynki są najlepsze. Fajna z was rodzinka

- pisali internauci. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pozuje z Laurą i Klarą. Fanka: Mistrzyni w zakrywaniu buziek dzieci

Z kolei byli też tacy fani, którzy dość zaskoczeni zapytali, dlaczego dziewczynki aktualnie nie przebywają w szkole?

To dzieci nie mają lekcji?
Fajne wakacje, a szkoły nie macie?

- pytali. 

Agata i Piotr Rubikowie na wczasach z córkami. Fani: Fajne wakacje, a dzieci nie w szkole?Agata i Piotr Rubikowie na wczasach z córkami. Fani: Fajne wakacje, a dzieci nie w szkole? Instagram, screen: @agata_rubik

Michał Wiśniewski z córką FabienneCórka Michała Wiśniewskiego była krytykowana przez sławę rodziców. "Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia"

Agata Rubik błyskawicznie udzieliła odpowiedzi na pytania i otwarcie napisała, że nie mają lekcji. Obserwatorzy dodali, że uwagę przyciąga najstarsza córka - Helenka, która jak wiadomo, chciałaby zostać aktorką.

Proszę wybaczyć, ale starsza córka ściąga wzrok!
Helenka jest najlepsza! Uwielbiam jej profesjonalne występy

- stwierdzili. 

Czy Helena pójdzie w ślady uzdolnionych i popularnych rodziców?

 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. 'Była Fiona, nie ma Fiony' (zdjęcie ilustracyjne)Barbara Kurdej-Szatan z córką pokazują swoje umiejętności akrobatyczne. "Jak siostry"

Więcej o: