Halina Mlynkova w zaawansowanej ciąży na koncercie. Wyglądała zjawiskowo. "Pora skupić się na przygotowaniach"

Halina Mlynkova w zaawansowanej ciąży wystąpiła w Opolu. Na Instagramie złożyła też ważne życzenia z okazji Dnia Dziecka. "Chciałam wszystkim życzyć, żeby nigdy nie tracić dziecięcej szczerości, zdolności do negocjowania".

Halina Mlynkova, piosenkarka urodzona w 1977 roku, autorka tekstów i muzyki oraz prezenterka telewizyjna dała o sobie usłyszeć za sprawą zespołu Brathanki, którego wokalistką była w latach 1998–2003. Artystka ma już 17-letniego syna, którego tatą jest aktor Łukasz Nowicki. Wraz z czterdziestymi urodzinami straciła nadzieję na ponowne macierzyństwo, jednak los chciał inaczej. Wraz z ukochanym Marcinem Kindlą wkrótce powitają na świecie upragnione maleństwo.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Halina Mlynkowa koncertuje w zaawansowanej ciąży

Panująca epidemia koronawirusa zamroziła na jakiś czas możliwość koncertowania. Kiedy więc okazało się, że w Opolu odbędzie się koncert upamiętniający Krzysztofa Krawczyka, Mlynkova nie zastanawiała się długo:

W niedzielę o świcie wyruszyliśmy do Opola, na koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające duety z głosem Pana Krzysztofa to niezapomniane chwile! Jestem bardzo dumna, że mogłam być częścią tego pięknego koncertu!

- napisała na Instagramie

Halina Mlynkowa o przygotowaniach do powiększenia rodziny

Teraz jestem już do domu i pora skupić się na przygotowaniach do powitania kogoś wyjątkowego w naszej rodzinie...

- napisała na Instagramie. 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Halina Mlynkova składa życzenia z okazji Dnia Dziecka

Halina Mlynkova na Instagramie opublikowała ważne życzenia z okazji Dnia Dziecka:

Dziś do tego najważniejszy dzień dla nas, rodziców - #DzieńDziecka! Z tej okazji chciałam wszystkim życzyć, żeby nigdy nie tracić dziecięcej szczerości, zdolności do negocjowania, otwartości i dziecięcej radości - tak potrzebnej na każdym etapie życia!

- życzyła swoim obserwatorom gwiazda. 

Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowy brzuszek. 'Teraz fajnie chwalić się brzuchem, a po porodzie dziwnie nosić go z dumą' Agnieszka Włodarczyk o ciążowym brzuszku i presji na powrót do formy. "Teraz fajnie się chwalić, a po porodzie dziwnie nosić go z dumą"

Pozwólmy sobie wszyscy na odnajdywanie w sobie cech dziecka, bo to czasem bardziej zbliża nas do naszych dzieci niż wszystkie psychologiczne porady świata!

- dodała.

Więcej o: