Ten kot uwielbia ciążowy brzuszek. Głaszcze go łapką, przytula, a nagle... Co za pokaz uczuć

Prawie 200 tysięcy wyświetleń zdobył niesamowicie czarujący filmik na profilu Fashion.pregnancy na Instagramie. Na wideo niemal nic się nie dzieje. Ot, mały kotek głaszcze coś łapką. Dopiero kiedy przyjrzymy się bliżej, widzimy, że to brzuch ciężarnej kobiety!

Hit  w sieci

Zabawne filmiki krążą w sieci i zdobywają uznanie internautów na całym świecie. Rzadko się jednak zdarza, aby pod nagraniem nie było ani jednego negatywnego komentarza. A tak właśnie jest pod wideo opublikowanym na Instagramie Fashion.pregnancy.

Internauci są zauroczeni, tym co widać na nagraniu. Scenka, która została uwieczniona przez kamerę, rozczula nawet najtwardsze serca. Na filmiku na pierwszym planie widzimy słodkiego, małego kotka. Zwierzę leży i coś głaszcze. Nagranie jest niewyraźne, ale po chwili uświadamiamy sobie, co z wielkim namaszczeniem i skupieniem głaszcze kotek. To brzuch ciężarnej kobiety!

 

Niesamowita relacja kota i kobiety w ciąży

Malec przytula się do brzucha kobiety w zaawansowanej ciąży. Głaszcze go łapką, przytula się, a w pewnym momencie zaczyna nawet lizać. Traktuje nienarodzone dziecko jak… swoje. Przelewa na niego mnóstwo ciepłych uczuć. Kota i kobietę łączy niesamowita więź. Nic dziwnego, że nagranie stało się taką sensacją w sieci. To niezwykła więź. Zwierzęta bardzo często są zazdrosne o nowego członka rodziny.

Nagranie wywołuje uśmiech i nic dziwnego, że spotkało się z tak przyjaznym odbiorem. Pod postem możemy przeczytać:

Jaki skarb! Przeurocze
Sama słodycz

Odezwała się nawet bohaterka zdjęcia:

To mój brzuch! I mój kot Audi!

- wiemy więc, że uroczy kociak wabi się Audi. Ciekawe, jakim będzie opiekunem dla jeszcze nienarodzonego dziecka? Wasze zwierzęta opiekują się dziećmi?

Zobacz wideo Rozpieść swojego pupila bez wydawania pieniędzy
Więcej o: