Kasia Tusk jest w ciąży. Teściowa zdradziła tajemnicę. "Jakże to wieści szybko się roznoszą!"

Kasia Tusk niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Radosną nowinę potwierdziła jej teściowa. - Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki - wyznała przyszła babcia.

Kasia Tusk rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych o życiu prywatnym. Mimo to nie raz podkreślała, że rodzina to dla niej bardzo ważna wartość. 34-latka chętnie opowiada też o macierzyństwie. Dzięki swojej naturalności zebrała spore grono fanek, które codziennie czytają nie tylko jej bloga "Make Life Easier", ale także odwiedzają profil na Instagramie. Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących tego, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Fani systematycznie doszukiwali się szczegółów. Ku zdziwieniu fanów, teściowa Kasi potwierdziła liczne doniesienia. 

Kasia Tusk w ciąży

Kasia Tusk i Stanisław Cudny już wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Radosną nowiną o stanie błogosławionym potwierdziła nie sama ciężarna i przyszły tatuś, a jej teściowa - Anna Lutomska.

Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!

- przyznała mama Stanisława Cudnego. 

Kasia Tusk na ostatnich zdjęciach publikowanych w sieci nosiła luźniejsze stylizacje. Niedawno czytała także swojej córeczce książeczkę, która przygotowuje na przyjście na świat młodszego rodzeństwa. Jakiś czas temu opublikowała na InstaStories zdjęcie pluszowej zabawki dinozaura. Blogerka przyznała, że to jedyna rzecz, którą udało się jej kupić podczas zakupów. Okazuje się, że zabawka to nie jedyny element, który przyciąga uwagę. Na fotografii widać było wówczas nieco zaokrąglony brzuszek 34-latki.

Kasia Tusk, relacja z InstaStoriesKasia Tusk, relacja z InstaStories fot. screen - Instagram @makelifeeasier_pl

Ida NowakowskaIda Nowakowska wróciła do pracy trzy tygodnie po porodzie. Fanka: Nie tak powinien wyglądać teraz twój czas

Wielu z fanów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 34-letnia influencerka urodzi chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Kasi i rodziny Tusków.

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 
Więcej o: