Ida Nowakowska pozuje na ściance trzy tygodnie po porodzie. "Byliśmy nierozłączni przez 9 miesięcy"

Ida Nowakowska urodziła synka 6 maja. Dziecko zaskoczyło ją faktem, że postanowiło przyjść na świat przed terminem, a prezenterka zaskoczyła swoich fanów tym, jak szybko po porodzie wróciła do formy i pracy.

Ida Nowakowska, czyli Ida Victoria Nowakowska-Herndon jest polską tancerką i prezenterką telewizyjna. Widzowie poznali ją dzięki programom Dance, Dance, Dance, Pytanie na śniadanie oraz The Voice Kids. Ida Nowakowska jest żoną Jack Herndona, którego poznała podczas studiów. Pod koniec stycznia 2021 roku gwiazda poinformowała, że spodziewają się upragnionego dziecka. Gwiazda ze swoimi fanami podzieliła się tą niezwykle radosną nowiną na wizji w "Pytaniu na śniadanie", we wtorek 26 stycznia. 6 maja na świat przyszedł jej synek.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Ida Nowakowska szybko wróciła do pracy

Ida Nowakowska nie należy do mam, które postanawiają pierwsze miesiące życia poświęcić wyłącznie nowo narodzonemu dziecku. Stwierdziła, że pogodzi macierzyństwo z karierą. Gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy, mniej więcej już po tygodniu pojawiła się w finale programu Dance Dance Dance. Musi więc być doskonale zorganizowaną mamą i najwidoczniej może liczyć na duże wsparcie męża. Maluszek z pewnością jest zadbany i dopieszczony.

Ida Nowakowska pozuje na ścianceIda Nowakowska pozuje na ściance Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska nie zaniedbuje Instagrama

Ida Nowakowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie na bieżąco udostępnia nagrania i zdjęcia związane zarówno z zawodową, jak i prywatną stroną swojego życia. W miniony weekend gwiazda znów dała o sobie znać, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z imprezy, która odbyła się  w Ogrodach Zamku Królewskiego i Arkadach Kubickiego w Warszawie. Było to wydarzenie związane z Majowym Świętem Kina Ocalonego od Zapomnienia i promocją cyfrowej rekonstrukcji kultowych polskich filmów. 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Ida Nowakowska jest w świetnej formie

Jak widać Ida Nowakowska należy do tych kobiet, które szybko dochodzą do siebie po ciąży i porodzie. Na wspomnianej imprezie wystąpiła w białym modnym komplecie, a po ciążowym brzuszku nie widać śladu. Gwiazda promienieje, widać, że macierzyństwo jej służy.

Karol Strasburger żyje intensywnie. 'Gdy zostaję z córką sam, to jestem wykończony'Karol Strasburger żyje intensywnie. "Gdy zostaję z córką sam, to jestem wykończony"

Na swoim koncie na Instagramie opublikowała niedawno wzruszający post dotyczący właśnie macierzyństwa:

Byliśmy nierozłączni przez 9 miesięcy. Teraz mogę patrzeć w Twoje oczy. Jesteś moim darem. Moją misją. Moim szczęściem. Pokażę Ci cały nasz piękny świat... czeka nas niezwykła wspólna przygoda. Dziękuję, że nadałeś mojemu życiu sens.
Więcej o: