Zofia Zborowska porównuje się z Klaudią Halejcio. Trzyma kieliszek na brzuchu. "Co robię źle w tej ciąży?"

Zofia Zborowska i Klaudia Halejcio wkrótce urodzą dziecko. Żona Andrzej Wrony ironicznie porównała ich zdjęcia i zapytała fanów, co robi źle, że nie czuje się zbyt dobrze w ciąży. Halejcio odpowiedziała jej.

Zofia Zborowska i Klaudia Halejcio już niedługo po raz pierwszy zostaną świeżo upieczonymi mamami. Obydwie celebrytki są w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza z nich  szczerze wyznaje, że podczas ciąży nie czuje się zbyt dobrze. Często opowiada fanom o swoich dolegliwościach. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska stworzyła kolaż z Klaudią Halejcio

Zofia Zborowska słynie z tego, że jest bardzo naturalna i ma spory dystans do siebie. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęciem z ciążowymi krągłościami, na którym umieściła kieliszek od wina. Zestawiła tę fotografię ze zdjęciem z ciążowej sesji Klaudii Halejcio. Tym samym pokazała, że ciąża ma wiele oblicz i nie zawsze wygląda się tak rewelacyjnie. 

Zastanawiam się, co robię źle w tej ciąży? Halo, Klaudia Halejcio, jakieś rady?

 - napisała ironicznie Zborowska. 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska o byłych partnerach. "Założenie: Bądźmy razem dla dobra syna lub córki krzywdzi dziecko"

Klaudia Halejcio odpowiedziała swojej koleżance w komentarzu. Nie kryła tego, że post ją szalenie rozbawił:

Hahaha. Kocham Cię.

Fanki z entuzjazmem podeszły do zabawnego zestawienia zdjęć i chętnie skomentowały je. Koleżanki z branży show-biznesu, takie jak Maja Bohosiewicz, Katarzyna Cichopek, Paulina Sykut-Jeżyna także przesłały celebrytkom miłe słowa. 

Piękne rumieńce!
To tylko twoja krótkowzroczność ciążowa. Wyglądacie identycznie spytaj męża. Nie kłamie.
Może Twoje dziecko będzie grzeczniejsze i będzie dłużej spać? Trzeba szukać pozytywów, a tak serio to dla każdego bąbla warto przejść przez to wszystko.
Każda z nas przechodzi ciążę zupełnie inaczej. Wiele czynników na to wpływa. Prawda jest taka, że to jak wyglądamy w ciąży, nie ma najmniejszego znaczenia, znaczenie jednak ma to, co dzieje się na końcu tej drogi - wydajemy na świat nowe cudowne życie. Tylko my mamy taką moc. Trzymaj się Zosia, łączę się z Tobą sercem! Jesteśmy najlepsze!

- pisały internautki.

 
Więcej o: