Błyskawiczny poród na autostradzie. Przyszła mama kazała mężowi zatrzymać się na poboczu. Jest nagranie

Kamera umieszczona w samochodzie nagrała emocjonujące przeżycia dwójki rodziców. Byli 10 min drogi od szpitala, gdy kobieta zaczęła rodzić. Dziecko przyszło na świat na poboczu.

Do zdarzenia doszło na autostradzie 407 w pobliżu miasta Pickering w Kanadzie. W poniedziałek 10 maja, kiedy Troy Campbell wiózł swoją żonę Erikę do szpitala. Do placówki zostało około 10 minut drogi, gdy kobieta zrozumiała, że dłużej nie wytrzyma. 

Błyskawiczny poród na autostradzie

Rodzina, która prowadzi kanał na Youtube "The Campbell Cloud" najpewniej chciała, aby nagranie z drogi do szpitala było dla nich pamiątką. Oczekiwali narodzin trzeciego już dziecka, a na początku Erika wyglądała na spokojną i opanowaną. Jej mąż uśmiechał się i wyraźnie cieszył z faktu, że niebawem powita w rodzinie kolejną pociechę. Nie sądzili jednak, jak szybko to nastąpi. W trakcie drogi para konsultowała się z położną i poinformowała ją, że wkrótce będzie w szpitalu. Nagle Erika zaczęła jednak odczuwać coraz silniejsze skurcze.

Zobacz wideo Klara Lewandowska ćwiczy z hula-hop

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Na nagraniu widać jak kobieta oddycha ciężko i mówi partnerowi, że jej dziecko się spieszy. W pewnym momencie oznajmiła, że musi przeć.

Musisz przeć? Co masz na myśli, mówiąc, że musisz przeć?! Nie możesz, kochanie

- zapytał zszokowany.

Kobieta odpowiedziała, że postara się wstrzymać, ale było jej coraz ciężej. Mocno złapała się zagłówka i odchyliła głowę, zdając sobie sprawę, że właśnie rodzi.

W pewnym momencie pokręciłam głową i uświadomiłam sobie, że dziecko przyjdzie na świat w samochodzie

- powiedziała w rozmowie z CBS NEWS.

Nagle powiedziała swojemu mężowi, aby zatrzymał się na poboczu i zadzwonił pod numer alarmowy. W rozmowie z dyspozytorką Troy poinformował ją o dramatycznej sytuacji, po czym zatrzymał się na poboczu. Wówczas Erika zdjęła spodnie, a jej partner zobaczył główkę dziecka. Dyspozytorka nakazała mężczyźnie, aby wyjął czyste ręczniki, ale nie zdążył po nie sięgnąć, bo jego żona właśnie urodziła.

Kiedy po raz pierwszy położyłam sobie córkę na klatce piersiowej, pierwszą myślą było, że musi zacząć płakać

- wspominała mama.

Gdy rozległ się płacz dziewczynki, na twarzy Eriki pojawiła się wyraźna ulga. Niedługo później przyjechała karetka, która zabrała rodzinę do szpitala. Na końcu filmiku Troy przyznał, że wciąż wychodzi z szoku po tej sytuacji.

 

Mama trojaczków ustanowiła rekord świata. Urodziła pierwsze dziecko pięć dni przed rodzeństwemMama trojaczków ustanowiła rekord świata. Urodziła pierwsze dziecko pięć dni przed rodzeństwem

Więcej o: