Córka Michała Wiśniewskiego była krytykowana przez sławę rodziców. "Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia"

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny niejednokrotnie padała ofiarą hejtu przez popularność swoich rodziców. - Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia - wyznała 17-latka w rozmowie z "Plejadą".

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą piątki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette, Vivienne i Falco Amadeusa. Piosenkarz nie raz udowadniał, że pociechy są dla niego wszystkim. 48-latek wspiera ich w dążeniu do wymarzonych celów oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Lider zespołu "Ich Troje" stara się pielęgnować rodzinne tradycje i robi wszystko, aby rodzeństwo trzymało się razem.

Fabienne hejcie przez sławę rodziców. "Ludzie negatywnie na mnie reagowali" 

Fabienne ostatnio w rozmowie z "Plejadą" przyznała, że bardzo ceni swoich rodziców i nie mogła wymarzyć sobie lepszych, jednak nie może zrozumieć, dlaczego ludzie są tak zawistni. Okazuje się, że nastolatka odczuła hejt na własnej skórze. 

Jak zmieniałam szkołę, to ludzie negatywnie na mnie reagowali. Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. . Od tego się tak naprawdę to wszystko zaczęło

- oznajmiła. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski zabronił swojej pierwszej żonie mówić o tym, że są małżeństwem. Uważał, że to zniechęci fanki

W dalszej części zdradziła, że niejednokrotnie padała ofiarą hejtu w szkole. Co raz padały w jej kierunku złośliwe komentarze. Ona sama starała się nie donosić na rówieśników, jednak w efekcie zaczęła opuszczać lekcje. 

Opuszczałam dużo lekcji. Pilnowałam, żeby nie być nieklasyfikowaną i mieć przynajmniej 50 proc. obecności na zajęciach. Z jednej strony - niewiele mnie obchodziło, co mówią. Puszczam to mimo uszu, bo wiem, że to, co gadają, niczego nie zmienia w moim życiu. Ale z drugiej strony - takie dogadywanie dzień w dzień było trudne

- przyznała.

 

Fabienne wyznała, że nie chciała martwić rodziców więc nie mówiła im o tym, co dzieje się w szkole. Kiedy Mandaryna dowiedziała się o wagarach córki, to cała sytuacja wyszła na jaw. 17-latka otrzymała od mamy wiele wsparcia.

Stanęła w mojej obronie. Najpierw poszła do szkoły, żeby porozmawiać z nauczycielami, a potem wspólnie podjęłyśmy decyzję o przeniesieniu do innej placówki.

Teraz dziewczyna uczęszcza do prywatnej szkoły, gdzie liczą się takie wartości jak wolność, swoboda i rozwój psychiczny. 

 

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny - 17-letnia Fabienne Marta

Fabienne Marta jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą Wiśniewską. 17-latka jakiś czas temu udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN", gdzie mówiła, że nie sprecyzowała jeszcze planów na przyszłość. Nastolatka niechętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Jej marzeniem jest założenie własnego studia tatuażu.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA