Syn Edyty Górniak w swoim pierwszym wywiadzie. Mówi o mamie. "Każdy mi jej zazdrości"

Syn Edyty Górniak ostatnio udzielił swojego pierwszego wywiadu. 17-latek zdobył się na wzruszające wyznanie. - Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi - wyznał nastolatek.

Syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy ma już 17 lat. Piosenkarka nie raz podkreślała w mediach, że nastolatek jest jej oczkiem w głowie. Dumna mama chętnie o nim mówi podczas rozmów z dziennikarzami. Ostatnio zdradziła nawet, że nie wywiera na nim presji i pozwala mu, aby sam zadecydował, czy chce przystąpić do matury. Teraz rolę się odwróciły. Allan w swoim pierwszym wywiadzie zdradza, jaka jest jego mama. 

Syn Edyty Górniak o mamie: Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności

Allan Krupa przyznał, że jego mama darzy go dużym zaufaniem, co miało spory wpływ na jego usamodzielnienie i ukształtowanie światopoglądu, szczególnie teraz, kiedy wkracza już w dorosły świat. 

Zawsze daje mi możliwość głosu w każdej podejmowanej decyzji, przez co jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie. Wszystko powyższe to tylko mały procent cech, które czynią moją mamę wyjątkową

- opowiadał Allan w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz wideo Edyta Górniak żartuje z białego proszku i śmieje się z byłego męża

Edyta Górniak często podkreślała w mediach, że daje synowi wolną rękę i możliwość wyrażania własnego zdania. Trzeba przyznać, że bardzo się z tym liczyła i finalnie nie wpłynęło to źle na wychowanie syn. 

Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości

- przyznał. 

 

Ida Nowakowska dała świadectwo swojej wiaryIda Nowakowska to głęboko wierząca mama. Zabrała synka do kościoła. "Przepiękne chwile"

Allan Krupa o wspólnych podróżach z mamą

Edyta Górniak i jej syn dotychczas bardzo lubili wspólne podróże. Od kiedy Allan zaczął wkraczać w dorosłość trochę się to zmieniło, bowiem poszedł do liceum wojskowego z internatem i miał dużo szkolnych obowiązków. Mimo to chłopak chętnie wraca do wspomnień z tamtych dni. 17-latek przyznał, że dzięki takim wyjazdom mógł odpocząć od codziennych zajęć. 

Nie mam w pamięci takiej specyficznej chwili, lecz chyba najlepszym dla mnie przeżyciem, jakie mieliśmy razem, to te wszystkie wyjazdy do Tajlandii. Zawsze mile to wspominam i jako młodszy dzieciak lubiłem wyjeżdżać tam z mamą, bo wiedziałem, że może sobie w spokoju odpocząć od chaosu pracy i po prostu być sobą

- oznajmił syn Edyty Górniak.

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiSyn Małgorzaty Rozenek w pierwszym wywiadzie. Mówi o mamie. "To moja najlepsza przyjaciółka"

Więcej o: