Ida Nowakowska wróciła do pracy trzy tygodnie po porodzie. Fanka: Nie tak powinien wyglądać teraz twój czas

Ida Nowakowska kilkanaście dni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że już powróciła do obowiązków zawodowych. Widzowie skomentowali tą decyzję. Ich zdania są podzielone.

Ida Nowakowska wróciła do pracy po porodzie: Czuję się niesamowicie, najlepsza rola w moim życiu

Ida Nowakowska zaledwie trzy tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko. 30-latka opuściła szpital 12 maja, a już  trzy dni później wzięła udział w finale "Dance Dance Dance", który wygrała Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. W rozmowie ze swoim kolegą, Olkiem Sikorą mówiła wówczas: 

Czuję się niesamowicie, najlepsza rola w moim życiu. Stresik dzisiaj mam, bo z babcią i z mężem jest pierwszy raz nasz synek, więc ja już właśnie do niego lecę, bo tak się za nim stęskniłam. Nie wiedziałam, że to jest możliwe, że można tak za kimś tęsknić, lecę!

- stwierdziła celebrytka. Kilka dni później zadebiutowała w roli polskiego sekretarza Eurowizji i podała punkty od polskiego jury.

 
Zobacz wideo Ida Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu

Fanka: "Pytanie na śniadanie" bez ciebie się nie zawali, a twoje zdrowie i dobro maluszka powinno być dla ciebie priorytetem

Z kolei wczoraj prezenterka telewizyjna wzięła udział w specjalnym odcinku z okazji Dnia Matki. 30-latka razem ze swoją redakcyjną koleżanką, Małgorzatą Tomaszewską poprowadziła odcinek programu "Pytanie na śniadanie". Trzeba przyznać, że to bardzo szybki powrót do pracy, tym bardziej że Ida przechodził właśnie połóg. Internauci skomentowali całą sytuację. Okazuje się, że ich zdania są podzielone. 

Bardzo lubię Idę, ale faktycznie jest świeżo po porodzie, który dla każdej kobiety jest obciążający, a czas połogu jest szczególny.
To dorosła kobieta, czuje się dobrze, a opieka nad dzieckiem jest pewnie zapewniona
Pani Ido należy się Pani ustawowo urlop macierzyński 
Oj Ida, Ida nie tak powinien wyglądać teraz Twój czas. Teraz to dla was najpiękniejszy czas, który powinnaś poświęcić synkowi. Tego czasu nie cofniesz. "Pytanie na śniadanie" bez ciebie się nie zawali, a twoje zdrowie i dobro maluszka powinno być dla ciebie priorytetem. Przykro

- czytamy na fanpage’u programu na Facebooku.

 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki. Oryginalne, nawiązuje do Biblii

Więcej o: