Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki. Oryginalne, nawiązuje do Biblii

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. 28-latka jest w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Teraz zdradziła długo wyczekiwaną przez fanów informację o imieniu dziecka.

Agnieszka Kaczorowska świętuje Dzień Mamy zdradzając imię swojej córeczki

Agnieszka Kaczorowska postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i zdradziła imię dziecka, które już niedługo powita na świecie. 28-latka nie uległa panującej wśród gwiazd modzie na dawanie dzieciom zagranicznych imion i postawiła na powszechne, zwykłe, ale zarazem piękne imię - Gabrysia.

Jestem mamą Emisi i będę mamą Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny i mam ogromną nadzieję, że team #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc

- wyznała Kaczorowska.

W dalszej części podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi Dnia Matki. Przyznała, że to dla niej bardzo ważne święto.

Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli.?? I chcę życzyć wszystkim Mamom tego co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia!
 

Przypomnijmy, że imię Gabriela to żeńska forma imienia Gabriel. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza wojownika Bożego.

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje córkę na powitanie rodzeństwa

Agnieszka Kaczorowska jest młodą mamą, która chętnie zabiera głos w macierzyńskich tematach. Teraz będąc w ciąży chętnie pokazuje ciążowy brzuszek i zdradza nowinki z życia ciężarnej. Ostatnio Bożenka z "Klanu" pochwaliła się zdjęciem z córką i przyznała, że w wolnym czasie bardzo lubi oglądać z Emilką fotografie, kiedy to mała była wówczas noworodkiem. Podkreśliła, że zawsze jest zdziwiona, że ma tak mądre dziecko, bowiem pociecha wszystko rozumie.

W ramach przygotowań na pojawienie się siostrzyczki Emilki, dużo rozmawiamy, ale także oglądamy zdjęcia, kiedy to Emi była noworodkiem i niemowlakiem. Zaskakujące jest to, że ona totalnie rozumie, że to ona sama i bardzo jej się to oglądanie zdjęć podoba

- przyznała Bożenka z "Klanu".

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

W dalszej części dodała, że momenty te są dla niej bardzo wyjątkowe i sentymentalne, bowiem czas pędzi jak szalony, a chwile z dzieckiem są bezcennym doświadczeniem. 

Ja natomiast się uśmiecham i wzruszam, tyle już mamy pięknych wspomnień i ten czas leci tak szybko! Przecież Emiśka przed chwilą się urodziła, a już jest taka duża, samodzielna i mądra. No ale mieć te wspomnienia to najwspanialszy cud świata, za który każdego dnia jestem wdzięczna

- napisała.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaSebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pokazał córkę. "Najpiękniejsza relacja ojca i córki"

Więcej o: