Meghan Markle zwolniła nianię Archiego. I to w środku nocy. Ujawnił to przyjaciel książęcej pary

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży. Wkrótce doczeka się pierwszego potomka, a Archie rodzeństwa. Ostatnio przyjaciel Meghan i Harry'ego ujawnił, że opiekunka Archiego została zwolniona natychmiastowo w nocy, ze względu na nieprofesjonalne zachowanie.

Omid Scobie, przyjaciel Sussexów, w rozmowie z Channel 4 opowiedział, że Meghan zaledwie po kilku dniach pracy niani Archiego, zwolniła ją. 

Meghan Markle zwolniła nianię w środku nocy 

Jak relacjonował Omid Scobie Meghan i Harry zamierzali sami zajmować się dzieckiem. Później jednak zdecydowali się poszukać pomocy i zatrudnić opiekunkę, która miała czuwać nad dzieckiem w nocy. Niestety niania nie zdobyła zaufania Sussexów. Podczas jednej z pierwszych nocy doszło do incydentu. Ale szczegółów Omid Scobie nie zdradził. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Meghan i Harry zatrudnili sprawdzoną nianię, która już wcześniej dla nich pracowała, i która ma zajmować się dzieckiem tylko w ciągu dnia. Jak powiedział Omid Scobie: "To była świetna współpraca".

Meghan i Harry spodziewają się drugiego córka. Zdradzili płeć 

Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Dwa miesiące później został ochrzczony, w uroczystości wzięła udział tylko rodzina. Niedługo Meghan i Harry powitają na świecie drugiego potomka. Informacja o tym, że Meghan jest w ciąży pojawiła się 14 lutego, czyli w Walentynki. Ta data nie była przypadkowa. Zobacz: Jak będzie mieć na imię córka Meghan i Harry'ego? Para może złożyć hołd członkowi rodziny królewskiej.

W głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey. Meghan wyznała, że wcześniej też była w ciąży, ale w wakacje 2020 poroniła. Swoją stratę przeżyła bardzo mocno, podobnie jak jej mąż. Na szczęście szybko udało jej się zajść w kolejną ciążę.

Zobacz wideo Fizyczne przygotowanie do porodu. Dlaczego jest takie ważne? Jak się do niego zabrać?
Więcej o: