Ida Nowakowska i dziecko na spacerze. Fanka: "Radziłabym zasłonić uszka, pościel nie taka"

Ida Nowakowska, która kilka tygodni temu została mamą pochwaliła się filmikiem relacjonującym spacer z mężem i maleństwem. W komentarzach poza gratulacjami pojawiły się też rozmaite rady dla młodej mamy.

Ida Nowakowska, a dokładniej: Ida Victoria Nowakowska-Herndon to polska tancerka i prezenterka telewizyjna. Znamy ją m.in. z programów Dance, Dance, Dance, Pytanie na śniadanie i The Voice Kids. Ida Nowakowska pod koniec stycznia poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Ida Nowakowska urodziła dziecko przed terminem

Tą radosną nowiną podzieliła się z fanami na wizji w "Pytaniu na śniadanie" we wtorek 26 stycznia. Jednym z poruszanych wówczas w programie tematów były sposoby ujawniania ciąży przez znane osoby. Ida wykorzystała tę okazję, żeby pochwalić się, że już wkrótce sama zostanie mamą. Jej synek przyszedł na świat siódmego maja w Warszawie, w szpitalu przy ul. Madalińskiego.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Ida Nowakowska: dziecko było długo wyczekiwane

Ida Nowakowska w rozmowie z "Party" powiedziała, że wraz z mężem dość długo starała się o potomka. Jest wierzącą osobą, przyznała, że macierzyństwo zostawia w rękach Boga. Powiedziała: 

Zobacz wideo Pozycja przy rodzeniu do uwzględnienia w planie porodu! "Dziecka nie rodzi się na leżąco"
Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk na zdjęciu, kiedy jeszcze "dało się ukryć brzuszek". Zdradza, jakich pytań "nie lubiła i nie lubi do tej pory"

Ida Nowakowska: dziecko  było już na spacerze

Pogoda sprzyja, więc świeżo upieczeni rodzice zabrali maluszka na spacer. Całe wydarzenie Ida udokumentowała na filmiku, który zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Opatrzyła go opisem: 

Sezon spacerkowy uważamy za otwarty! Nigdy nie byłam taka szczęśliwa... Pozdrowienia od całej naszej gromadki!

Pod zdjęciem pojawiły się oczywiście komentarze z gratulacjami dla młodych rodziców. Jedna z fanek napisała z przekąsem: 

Gratulacje, zaraz zaczną się rady... Radziłabym zasłonić uszka, pościel nie taka...,

Inna dodała:

Ja mam tylko jedną radę: nie słuchać rad innych
Więcej o: