Syn Małgorzaty Rozenek w pierwszym wywiadzie. Mówi o mamie. "To moja najlepsza przyjaciółka"

Syn Małgorzaty Rozenek ostatnio udzielił swojego pierwszego wywiadu. 15-latek zdobył się na wzruszające wyznanie. - Zawsze czułem się w tej rodzinie bezpieczny i akceptowany. Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku - przyznał młodzieniec.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa wizerunków swoich dzieci. Często mówi o nich w mediach społecznościowych. Ostatnio zdradziła nawet, czy zaszczepi ich. Zastanawiacie się, jaką mamą jest Małgosia? Stanisław Rozenek niedawno udzielił swojego pierwszego wywiadu w życiu. 15-latka emocjonalnie opowiadał o swojej rodzinie.

Syn Małgorzaty Rozenek o mamie: We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita

Syn Małgorzaty Rozenek, Stanisław Rozenek ma już 15 lat. Ostatnio w rozmowie z "Vivą!" zdradził, że ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami. Przyznał, że Małgorzata Rozenek jest dla niego najlepszą przyjaciółką. Każda mama chciałaby usłyszeć takie słowa z ust dziecka. 

Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham

- powiedział. 

 

Okazuje się, że Staś jest bardzo opiekuńczy w stosunku do swoich braci. Przyznaje, że pomaga rodzicom w obowiązkach przy małym Heniu. 

Zawsze czułem się w tej rodzinie bezpieczny i akceptowany. Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku. Gdy biorę go na ręce, czuję odpowiedzialność, ale ona nie wynika z obowiązku czy presji, tylko z miłości.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Anna Lewandowska o diecie idealnejAnna i Robert Lewandowscy spędzają wieczór bez dzieci. Pochwalili się co robią przy lampce wina. Fanka: Klasyk

W dalszej części zdradził, że ma świetny kontakt ze swoim starszym, przyrodnim bratem. 

Mam też dużo starszego brata Adriana ze strony mojego ojca, z którym miałem fajną relację. Mam wyjątkową relację z Tadziem i marzę, żeby być równie ważny dla Henia. Żeby był ze mnie dumny. A jednocześnie chciałbym choć trochę uczestniczyć w tym, jakim on stanie się kiedyś człowiekiem

- dodał Staś.

Stanisław Rozenek jest owocem związku Małgorzaty z aktorem Jackiem Rozenkiem. Aktualnie rodzina Majdanów przebywa na wakacjach w Meksyku. To właśnie tam spędzi także Dzień Matki oraz urodziny Henia, Stasia i Tadzia. 

 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk zdała maturę? Fanka komentuje: Chyba ci nie poszło. Zobaczymy w lipcu. Córka Przybylskiej ironicznie odpowiedziała jej

Więcej o: