Anna Lewandowska uchwyciła szalony moment. Teściowa wymachuje nogami, obok Klara w przydużych butach

Anna Lewandowska pokazała na InstaStories zabawne nagranie, na którym jej teściowa prezentuje swoje sportowe umiejętności. Widać po kim Robert odziedziczył miłość do sportu.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie raz podkreślali, że rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu. Niestety są takie momenty, kiedy obowiązki zawodowe sprawiają, że nie mogą uczestniczyć w wyjątkowych uroczystościach rodzinnych. Podobnie było teraz, kiedy to mama Roberta obchodziła urodziny. Pani Iwona Lewandowska spędziła ten dzień w gronie synowej i wnuczek, bowiem syn rozgrywał ważny mecz. 

Zobacz wideo Klara Lewandowska martwi się o Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska pokazała wyczyny teściowej

22 maja to bardzo wyjątkowy dzień w rodzinie Lewandowskich. To właśnie wtedy Robert Lewandowski sięgnął po historyczny sukces, jakim jest pobicie legendarnego rekordu Gerda Muellera. W tym dniu urodziny obchodziła także jego mama Iwona, która już od najmłodszych lat bardzo dbała o rozwój syna. Kiedy zmarł tata Roberta, to ona była jego największym wsparciem. Teraz syn jest jej wielką dumą. 

Anna Lewandowska o diecie idealnejAnna i Robert Lewandowscy spędzają wieczór bez dzieci. Pochwalili się co robią przy lampce wina. Fanka: Klasyk

Sportowych genów nie da się oszukać. Mama Lewandowskiego świętowała swoje urodziny i sukces syna w towarzystwie Ani i wnuczek. Lewandowska pokazała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym Klara przechadza się w butach swojej ukochanej babci. Z kolei nestorka rodu prezentuje swoje sportowe umiejętności robiąc szpagat i odbijając w górze piłkę do siatkówki. "Lewa" skomentowała sytuacje: 

Nie mam pytań. Babcia Iwonka

- napisała Lewandowska. 

mama Roberta Lewandowskiegomama Roberta Lewandowskiego Instagram/annalewandowskahpba

Warto dodać, że pani Iwona Lewandowska od dziecka związana jest ze sportem. Teściowa Ani była zawodniczką pierwszoligowego zespołu AZS-AWF Warszawa. Widać, że wiek nie przeszkadza jej w doskonaleniu umiejętności. Z pewnością chciałaby, aby wnuczki odziedziczyły sportowe geny. ]

Robert i Anna LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy z Laurą na świątecznym zdjęciu. "Córka wpatrzona w tatę"

Więcej o: