Barbara Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcie z Heniem. Fanka: Kopia mamy

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie fotografią z synkiem. Widać, że mały Henio jest jej oczkiem w głowie. Fani przyznali do kogo dziecko jest podobne.

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko utalentowaną osobowością telewizyjną, lecz także kochającą żoną i mamą. Od blisko dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Urocza blondynka z reklamy sieci komórkowej często publikuje zdjęcia swoich dzieci w mediach społecznościowych. Widać, że macierzyństwo jej służy. Basia często w swoich wpisach porusza rzeczywistość każdej matki. Dzięki niezwykłej szczerości i naturalności aktorka zebrała pokaźne grono odbiorców w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio pokazała na swoim profilu na Instagramie kilka uroczych zdjęć Henia. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że synek jest bardzo podobny do swojej mamy

Miłość na dzień dobry 

- napisała pod zdjęciem Basia. 

 
Syn kopią mamy w 100%
Mała Basia 
Jaki podobny do mamusi
Ależ macie radosne oczy! Aż mi się buzia śmieje 
Bije od was pozytywna energia

- pisali internauci. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje twarz dziecka

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się, aby w przeciwieństwie do wielu innych celebrytów od początku pokazywać twarzy dziecka. Szatanowie już od pierwszych dni życia dziecka chętnie pokazują jego wizerunek. Przypomnijmy, że Aneta Zając nie publikuje zdjęć twarzy swoich dzieci, podobnie jak Anna Lewandowska. Z kolei Małgorzata Rozenek chętnie chwali się zdjęciami buzi swojego maleństwa.

 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: