Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne zdjęcie. Fani: Henio to cały tatuś

Małgorzata Rozenek chętnie relacjonuje na swoim profilu na Instagramie wspólne chwile z rodziną. Heniem zachwyca się niemal każdy. Fani sugerują, że jest bardzo podobny do swojego taty, Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Swoje wspólne pierwsze dziecko powitali na świecie na początku czerwca 2020 roku. Narodziny małego Henryczka zmieniły na dobre życie Majdanów. 42-latka należy do tych celebrytek, które chętnie chwalą się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Jej syn Henio, którego tatą jest Radosław Majdan, od pierwszych chwil życia jest stałym bywalcem na Instagramie swojej mamy. Tym razem Małgosia pokazała wspólne rodzinne zdjęcie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Małgorzata Rozenek na słonecznych wakacjach pozuje z Radosławem i synkiem

Małgorzata Rozenek pokazała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcia z Radosławem i Heniem. Aktualnie rodzina przebywa na egzotycznych wakacjach w Meksyku i nabiera siły przed nowymi projektami związanymi z pracą zawodową. 42-latka pozuje w naturalnej odsłonie, takiej, jaką fani lubią najbardziej. 

Cisza przed burzą. Dzień przed robotą

- napisała pod zdjęciem.

 

Obserwatorom bardzo podobają się takie spontaniczne fotografie. Okazuje się, że komentujący skupili się głównie na wyglądzie Henryka Majdana. Ich zdaniem chłopiec bardzo przypomina sławnego tatę.

Cały tatuś!
Dopiero co się urodził, a już jest taki duży i przystojny.
Ale podobny do taty!
Czysty tatuś

- pisali obserwatorzy.

Wy również widzicie tak duże podobieństwo?

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwaMagda Gessler pokazała zdjęcie w ciąży z drugą córką, Anną Wandą. "Odeszła dwa tygodnie po urodzeniu"

Radosław Majdan o kolejnym dziecku. Czy para planuje powiększenie rodziny? 

Radosław Majdan był gościem Beaty Tadli. W jej programie były piłkarz odpowiedział, czy chcieliby mieć z Małgorzatą kolejne dziecko. 

Na razie spokojnie, mamy w domu wystarczający powiew dziecięcej energii. Mamy naszego synka, na którego bardzo długo czekaliśmy, więc tutaj nie myślimy na razie o tym, aby powiększać rodzinę. Na razie koncentrujemy się na tym, żeby Henio rósł, był zdrowy, szczęśliwy i na razie nam to doskonale wychodzi

- odpowiedział.

Agnieszka Kaczorowska z córkąAgnieszka Kaczorowska o obowiązkach zawodowych w dzieciństwie. " Z tym się wiązały różne docinki w szkole"

Więcej o: