Sonia Bohosiewicz pokazała starą fotografię z czasów ciąży. "Zostaję królową ciążowych zdjęć?"

Sonia Bohosiewicz zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z czasu, kiedy była w ciąży. "I jak? Zostaję królową ciążowych zdjęć?" - zapytała ironicznie celebrytka. Jak myślicie?

Sonia Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych i teatralnych. 45-latka jest cały czas aktywna zawodowo, dzięki czemu udowadnia, że macierzyństwo można połączyć z pracą na planie.

Aktorka ostatnio postanowiła dołączyć do akcji, którą zapoczątkowała Zofia Zborowska, kiedy paparazzi zrobili jej zdjęcie w dość niekorzystnym momencie. Wówczas nieświadoma, że jest fotografowana, bez makijażu i w związanych włosach jadła dużą zapiekankę. Zborowska, zamiast zignorować fotografię, postanowiła zrobić kolaż, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Do akcji dołączyły gwiazdy takie jak: Anna Lewandowska, Olga Frycz, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Rozenek czy Agata Rubik, a teraz także Sonia Bohosiewicz. Spontaniczny pomysł przerodził się w trend.

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz nad basenem. Nie tylko odpoczynek, ale też trening!

Sonia Bohosiewicz pozuje w ciąży

Sonia, podobnie jak jej siostra Maja Bohosiewicz, znana jest z dużego poczucia humoru i dystansu do siebie. Tym razem pokazała fanom archiwalne zdjęcie zrobione podczas profesjonalnej sesji. 45-latka pozuje ze sporym brzuszkiem i podwiniętą koszulką z nadrukiem. Przy okazji celebrytka w opisie zapytała swoje koleżanki:

I jak? Zostaję królową ciążowych zdjęć?
 

Agnieszka Kaczorowska z córkąAgnieszka Kaczorowska o obowiązkach zawodowych w dzieciństwie. " Z tym się wiązały różne docinki w szkole"

Fanka: Sonia pępek ci wycięli z tego zdjęcia

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawił się komentarz siostry, która poprosiła Sonię, aby opublikowała jeszcze jedną fotografię. 

Bardzo kocham to zdjęcie. Ale dodaj jeszcze to w futrzanej czapce fioletowej, proszę

- napisała Maja. 

Z kolei fanki podziwiały poczucie humoru celebrytki:

Aż mnie zamurowało!
Sonia pępek ci wycięli z tego zdjęcia.
Koszulka wygrywa wszystko.
Ma swój klimat jak na tamte lata.
Zostajesz królową wszystkich zdjęć w historii.

12-letnia córka Tomasza Oświęciński w makijażu. Fanki: Chyba za młoda12-letnia córka Tomasza Oświecińskiego w makijażu. Fanki: Chyba za młoda

Więcej o: