12-letnia córka Tomasza Oświecińskiego w makijażu. Fanki: Chyba za młoda

Córka Tomasza Oświecińskiego ma już 12 lat. Maja uwielbia się malować. Fani uważają, że dziewczyna jest zdecydowanie za młoda. Troskliwy tata zdradza, że "nie widzi w tym nic złego.

Tomasz Oświeciński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie kojarzą go z ekranów dzięki filmom Patryka Vegi czy serialu "M jak miłość". Okazuje się, że jego córka, Maja Oświecińska zaistniała już w świecie mediów. Dziewczyna gra Julkę, córkę Igora w serialu "Na Wspólnej". 

Córka Tomasza Oświecińskiego jest za młoda na makijaż? 

Maja Oświecińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się tam z fanami swoimi zainteresowaniami. 12-latka poza aktorstwem pasjonuje się także jazdą konną i makijażem. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z tatą, na którym ma dość mocny makijaż. W komentarzach pojawiło się mnóstwo sugestii od internautów, którzy uważają, że dziewczynka jest za młoda na takie  malowanie. 

 
 
Make up. Wiecie, że fascynuje mnie od dawna. To, co potrafię jest kroplą w morzu w stosunku do tego, ile się muszę jeszcze nauczyć

- przyznała dziewczynka pod zdjęciem na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiMałgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach synów. "To niezwykle pożyteczne i ważne"

Tomasz Oświeciński w obronie córki: Mi nie przeszkadza, nie widzę w tym nic złego

Okazuje się, że wspólne zdjęcie taty i córki wywołało sporo kontrowersji w sieci. Jedna z fanek przyznała, że dziecko w tym wieku nie powinno się malować. 

Po co takiej ładniej młodziutkiej dziewczynce makijaż?

- zapytała.

Tomasz Oświeciński błyskawicznie zareagował na to i wytłumaczył, dlaczego uważa, że jest to jak najbardziej w porządku. 

Lubi robić makijaż dla siebie i innych. Jest to jej hobby, drugie po koniach. Nie tylko na starość, na planie serialu też robią jej makijaż. Mi nie przeszkadza, nie widzę w tym nic złego

- wyznał Oświeciński w obronie córeczki. 

 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk zdała maturę? Fanka komentuje: Chyba ci nie poszło. Zobaczymy w lipcu. Córka Przybylskiej ironicznie odpowiedziała jej

Więcej o: