Agnieszka Włodarczyk pyta o karmienie piersią w miejscach publicznych. Fanki zdradziły, co je bulwersuje

Agnieszka Włodarczyk już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Poród zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że tematy macierzyńskie zdominowały media społecznościowe celebrytki. Teraz padło pytanie o karmienie piersią.

Agnieszka Włodarczyk o karmieniu piersią

Agnieszka Włodarczyk poruszyła na Instagramie dość kontrowersyjny temat, jakim jest publiczne karmienie piersią. Celebrytka zapytała fanów, jakie mają zdanie na ten temat. 

Co myślicie o karmieniu piersią w miejscach publicznych? Wypada, nie wypada? Czy to Was bulwersuje, czy to zupełnie naturalny widok

- zapytała fanów. 

Mama dwóch dorosłych córek, Hanna Lis skomentowała: 

Zupełnie naturalny, piękny, pełen miłości widok.

Włodarczyk podzieliła jej opinię: No właśnie, też tak myślę!

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwaMagda Gessler pokazała zdjęcie w ciąży z drugą córką, Anną Wandą. "Odeszła dwa tygodnie po urodzeniu"

Internautki mają podobne zdanie, jednak większość z nich sugeruje, że karmić można także dyskretnie. Włodarczyk zapewne nie spodziewała się, że ten temat wywoła burzliwą wymianę zdań wśród obserwatorów.

100 proc. wypada! Bulwersuje mnie jedynie fakt, że ktoś myśli inaczej.
Według mnie karmienie piersią to piękny widok, ta bliskość mamy z maleństwem jest urocza... sama natura, nie wiem jak można mieć z tym problem.
Zdecydowanie wypada, ale dzięki tak pięknym i różnorodnym ubraniom można to zrobić dyskretnie i komfortowo dla mamy u maluszka, a nie wyrzucając przysłowiowego cyca na wierzch

- pisały fanki. 

 

Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Agnieszka Włodarczyk niedawno zdradziła, jakie miewa dolegliwości podczas ciąży. Okazuje się, że zadbała już o relaks i zdecydowała się wybrać na pedicure.

Niestety, z kostkami jest ewidentnie coraz gorzej. Waga coraz większa i stopy nie są przyzwyczajone do dźwigania takiego ciężaru. A ja jadę pierwszy raz, od nie wiem jak długiego czasu, na pedicure. Nie jestem już w stanie sama sobie go robić, więc zasłużyłam na odrobinę luksusu

- powiedziała na InstaStories.

Monika Mrozowska rozprawia o macierzyństwieMonika Mrozowska odpowiada na insynuacje, że pije alkohol podczas karmienia piersią. "Ostre przegięcie"

Tuż po powrocie do domu dolegliwości ciążowe nasiliły się więc celebrytka przez resztę dnia postanowiła się relaksować. Przy okazji poprosiła swoich fanów o polecenia ciekawych seriali.

Człowiek tyle chciałby zrobić, a nie mam jak. Po prostu mam opuchnięte nogi jak balony. Wreszcie takie łóżko się przydało, jak w szpitalu. Także dzisiaj leżę

- powiedziała aktorka w wideo dla fanów.

Agnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążoweAgnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążowe fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiMałgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach synów. "To niezwykle pożyteczne i ważne"

Więcej o: