Pepco z ofertą dla rodzin. Hitem basen i zestawy klocków Lego. Z kolei w Lidlu dmuchany zamek

Chociaż święto wszystkich dzieci jest dopiero 1 czerwca, to w sklepach znajdujemy już atrakcyjne oferty z produktami dla rodzin. Taką np. znajdziemy już w Pepco. "Kraina zabawek" obowiązuje od 20 maja do 2 czerwca i znajdziemy tam różne zabawki i gadżety dla dzieci. Lidl także sprzedaje artykuły, które mogą stanowić prezent na zbliżający się Dzień Dziecka.

Znane sieci handlowe z ofertą dla rodzin. Można kupić prezent na Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Organizacji przyświecały wielkie ideały i upowszechnienie praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Od tamtego czasu większość zapomniała już, o co chodziło początkowo w dniu dziecka. Dziś 1 czerwca kojarzy się wyłącznie z zabawą i prezentami dla dzieci. I tak powinno być. W końcu czas dzieciństwa powinien upływać na jednej wielkiej zabawie, być czasem beztroski i swobody.

Kraina zabawek - PEPCO PolskaKraina zabawek - PEPCO Polska fot. sreen Kraina zabawek - PEPCO Polska

Aby umilić dzieciom ten dzień, rodzice prześcigają się w prezentach i atrakcjach. Gdzie możemy kupić upominek? W gazetce Pepco Kraina zabawek, która obowiązuje od 20 maja do 2 czerwca, znajdziemy kilka pomysłów na prezent dla najmłodszych. Lidl także przygotował swoją ofertę z artykułami dla dzieci. 

Zobacz wideo Dzień Dziecka rękoma dziecka. Stefek nie może się mylić, to będzie pyszna zabawa

Pepco z ofertą dla rodzin. Co znajdziemy w gazetce?

Pepco przygotowało mnóstwo ciekawych propozycji. Sklep uwzględnił w ofercie zarówno zabawki tematyczne, związane z ulubionymi bajkami maluchów, jak i ponadczasowe zabawki, które zawsze się sprawdzają. Dodatkowo znajdziemy też propozycje gadżetów do zabawy na świeżym powietrzu.

Kraina zabawek - PEPCO PolskaKraina zabawek - PEPCO Polska fot. screen Kraina zabawek - PEPCO Polska

Na pewno warto zwrócić uwagę na basen oraz dmuchany plac zabaw. Ten pierwszy ma średnicę 180 cm i kosztuje zaledwie 50 zł! Dmuchany plac zabaw jest droższy – kosztuje 150 zł – ale zapewni zabawę wielu dzieciom. Jest też naprawdę spory – jego wymiary to 265 x 104 x 265 cm.

Obok rowerków, zestawów do baniek czy lalek znajdziemy także namiot tipi z Psim Patrolem za 50 zł oraz jeździk-auto, który puszcza bańki mydlane. Za ten gadżet zapłacimy jedynie 60 zł.

Hitem oferty są też zestawy klocków Lego i Duplo. Za zestaw zapłacimy 70-80 zł.

Lidl także ma swoją ofertę na Dzień Dziecka. Tam rodzic może kupić dmuchany zamek

Lidl także przygotowują oferty promocyjne, w których znajdziemy ciekawe produkty na Dzień Dziecka. Można w nim kupić np. dmuchany zamek do zabawy lub namiot dla dziecka 

Domek dmuchany w LidluDomek dmuchany w Lidlu Lidl gazetka promocyjnaWięcej o:
Copyright © Agora SA