Monika Chwajoł pokazała serię zdjęć z królewskiej komunii córki. "Moje córki są księżniczkami"

Monika Chwajoł pochwaliła się w sieci przyjęciem, które zorganizowała swojej córce z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej. - Wyprawiłam takie przyjęcie, jakie moja rodzina zawsze organizuje. U nas nie ma nigdy nudy. Zawsze jest gościnnie i wesoło! - przyznała gwiazda "Królowych życia".

Monika Chwajoł zadebiutowała w show-biznesie dzięki programowi "Królowe życia". Chociaż była bohaterką jedynie jednej edycji reality show, to zyskała dość pokaźne grono fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Ona sama również jest bardzo aktywna i chętnie dokumentuje różne wydarzenia z jej życia czy stylizacje. 43-latka oprócz pracy w swojej firmie transportowej jest także mamą dwójki dzieci - Michelle i Nicole. 

Monika Chwajoł o komunii: Zawsze jest gościnnie i wesoło

Trwa sezon komunijny. W zeszłym tygodniu "królowa życia" pochwaliła się w sieci dość odważną komunijną stylizacją. 43-latka wyeksponowała dekolt, który internauci na zdjęciu od razu zauważyli. Zdradziła też, jak wyglądała komunia jej córki. Gwiazda "Królowych życia" wyznała, że u niej w rodzinie tak celebrowane wydarzenia to codzienność. 

Moja rodzina śmieje się i uczy, modli się i ochrania, przeprasza i docenia, marzy i odkrywa, walczy i przebacza, wierzy i ufa, kocha i trwa na zawsze. To był piękny dzień, zjawili się wszyscy zaproszeni goście, uroczystość komunijna będzie zapamiętana na długo. Wyprawiłam takie przyjęcie, jakie moja rodzina zawsze organizuje. U nas nie ma nigdy nudy. Zawsze jest gościnnie i wesoło! Radość, uśmiech i zadowolenie wszystkich gości było dla nas największym prezentem

- napisała na Instagramie Monika.

Przyznała, że córki są dla niej jak księżniczki, dla których jest w stanie zrobić naprawdę wszystko, nawet podarować im gwiazdkę z nieba. 

 

Agnieszka Kaczorowska z córkąAgnieszka Kaczorowska o wyprawce dla dziecka. "Jestem estetką. Nie przesadzam, ale lubię, gdy wszystko do siebie pasuje"

Jak wyglądała pierwsza komunia święta córki Moniki Chwajoł?

Córka Moniki Chwajoł przystąpiła do pierwszej komunii świętej w Bazylice Świętej Trójcy w Krakowie. Szczęśliwa mama zrobiła wszystko, aby uroczystość zapadła dziecku w pamięć na całe życie. zorganizowała Michelle uroczystość porównywalną do wesela. Po mszy całą rodzinę odwiozła do restauracji biało-złota kareta z końmi. Nie zabrakło obfitych dekoracji. Na stole serwowano takie dania, jak "szynka pieczona w miodzie" czy "rosół z pieczonej kaczki z pierożkami i tymiankiem". 

Gra na fortepianieGra na fortepianie Instagram/ monikachwajol_official

Biało-złota karocaBiało-złota karoca Instagram/ monikachwajol_official

DeseryDesery Instagram/ monikachwajol_official

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiMałgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach synów. "To niezwykle pożyteczne i ważne"

Więcej o: