Naomi Campbell została mamą i zdradziła płeć dziecka. "Nie ma większej miłości"

Supermodelka Naomi Campbell długo trzymała w tajemnicy informację o ciąży. 50-latka opublikowała zdjęcie małych stópek i podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem.

Proces oczekiwania na narodziny dziecka w przypadku wielu gwiazd urasta do miana dużego medialnego wydarzenia. Wówczas jeszcze na długo przed przyjściem maleństwa na świat publikują zdjęcia brzuszka i opisują różne aspekty tego, jak przechodzą ciążę. Zupełnie inne podejście miała Naomi Campbell, która wolała zachować takie informacje dla siebie. Supermodelka aż do szczęśliwego rozwiązania, utrzymywała w sekrecie fakt, że spodziewa się dziecka.

Naomi Campbell została mamą

We wtorek 18 maja Naomi Campbell opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie swojej dłoni, w której trzyma maleńkie dziecięce stópki. 50-latka zamieściła też poruszający wpis, w którym wyznała, że niesamowicie cieszy się z macierzyństwa. Zdradziła również płeć maleństwa.

To piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na jej mamę. Jestem zaszczycona, że mam ta delikatna dusza jest w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, która teraz dzielę z tobą, mój aniołku. Nie ma większej miłości

- napisała.

Normalizuje ciało po ciąży i owłosione nogiBekah Martinez pozuje z córką w bikini. Fani chwalą ją za pokazanie "luźnej skóry na brzuchu i owłosionych nóg"

To samo zdjęcie udostępniła na swoim profilu na Instagramie także matka Naomi Valerie Morris-Campbell. Podkreśliła, że jest niezmiernie podekscytowana, iż została babcią i bardzo cieszy się z narodzin wnuczki.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kto jest ojcem dziecka i jakie jest imie dziewczynki. Przypominamy jednak, że kilka lat temu Naomi Campbell powiedziała, iż "dzięki nauce może założyć rodzinę, kiedy tylko zechce". Pod uroczym zdjęciem stópek pojawiła się masa gratulacji i komentarzy o fanów modelki.

Jakie to niesamowite! Ona ma szczęście i ty masz szczęście. Będziesz cudowną mamą
Gratulacje! Jakie błogosławieństwo!
Wielkie gratulacje dla ciebie i twojej rodziny
To zdjęcie wywołało wielki uśmiech na mojej twarzy. Gratulacje dla was obojga i witamy w klubie mam. Jest najlepszy!
Cudownie. Życzę wam dużo miłości

- pisali internauci.

 
 

Poród w szafie i stres pourazowyUrodziła niespodziewanie w garderobie. Teraz cierpi na tzw. syndrom żołnierza

Więcej o: