Oliwia Bieniuk zdała maturę? Fanka komentuje: Chyba ci nie poszło. Zobaczymy w lipcu. Córka Przybylskiej ironicznie odpowiedziała jej

Córka Anny Przybylskiej była tegoroczną maturzystką. Egzamin dojrzałości ma już za sobą. Teraz oczekuje na wyniki. Fani pytają, czy udało się jej zdać. Oliwia odpowiedziała, a jedna z internautek twierdzi coś zupełnie innego.

Oliwia Bieniuk to nastolatka, która cieszy się niezwykłą popularność. Od jakiegoś czasu jest też ulubienicą mediów. Młoda i utalentowana dziewczyna to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jest bardzo rodzinną osobą, na co wskazują liczne wpisy z najbliższymi publikowane na Instagramie. Oliwia jest także tegoroczną maturzystką. Wiemy, w jak trudnej jest sytuacji, ze względu na to, że musiała przygotowywać się zdalnie do egzaminu dojrzałości. W tym roku do matury podeszły także dzieci innych celebrytów takich jak: córka Katarzyny Figury, syn Michała Wiśniewskiego, syn Moniki Zamachowskiej czy właśnie córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Z kolei Edyta Górniak stwierdziła, że nie będzie wywierać presji na swoim synku i pozwoli mu, aby sam zadecydował, czy chce przystąpić do egzaminu dojrzałości.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Oliwia Bieniuk zdała maturę? "Zobaczymy w lipcu."

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio młoda celebrytka, ubrana w łososiowy dres udostępniła na TikToku wideo, na którym porusza się w domowym zaciszu i odpowiada na pytania internatów. Okazuje się, że internauci oprócz kwestii urody zainteresowali się także egzaminem dojrzałości, który Oliwia niedawno zdawała. 18-latka odpowiedziała na jedno z pytań, które najbardziej nurtowało jej fanów: 

Jak poszły maturki?

Oliwia odpowiedziała: 

Matury spoko, zdane.

Mimo konkretnej odpowiedzi celebrytki jedna z obserwatorek zasugerowała, że chyba nie jest do końca tak, jak mówi Oliwia:

Chyba nie poszły. Zobaczymy w lipcu.

Córka Przybylskiej z ironią odpowiedziała fance i zakończyła temat.

Tak, ty wiesz lepiej. 

Dyskusja pod filmikiem Oliwii BieniukDyskusja pod filmikiem Oliwii Bieniuk screen TikTok/ oliwiabieniuk

Oliwia Bieniuk ma plany na przyszłość

Bieniuk jeszcze niedawno w wywiadzie dla magazynu "Viva" zdradziła, że nauka jest dla niej bardzo ważna i to właśnie na tym chce skupiać największą uwagę. Przy okazji 18-latka przyznała, że ma już plany na przyszłość. Chciałaby iść w ślady swoich uzdolnionych rodziców i zająć się sztuką.

Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Wiem, że egzaminy są ciężkie i że jest dużo chętnych. Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię

- mówiła wówczas.

Cała redakcja eDziecko.pl trzyma kciuki za świetne wyniki Oliwii na egzaminie dojrzałości!

 
Więcej o: