Oliwia Bieniuk zdała maturę? Fanka komentuje: Chyba ci nie poszło. Zobaczymy w lipcu. Córka Przybylskiej ironicznie odpowiedziała jej

Córka Anny Przybylskiej była tegoroczną maturzystką. Egzamin dojrzałości ma już za sobą. Teraz oczekuje na wyniki. Fani pytają, czy udało się jej zdać. Oliwia odpowiedziała, a jedna z internautek twierdzi coś zupełnie innego.

Oliwia Bieniuk to nastolatka, która cieszy się niezwykłą popularność. Od jakiegoś czasu jest też ulubienicą mediów. Młoda i utalentowana dziewczyna to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jest bardzo rodzinną osobą, na co wskazują liczne wpisy z najbliższymi publikowane na Instagramie. Oliwia jest także tegoroczną maturzystką. Wiemy, w jak trudnej jest sytuacji, ze względu na to, że musiała przygotowywać się zdalnie do egzaminu dojrzałości. W tym roku do matury podeszły także dzieci innych celebrytów takich jak: córka Katarzyny Figury, syn Michała Wiśniewskiego, syn Moniki Zamachowskiej czy właśnie córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Z kolei Edyta Górniak stwierdziła, że nie będzie wywierać presji na swoim synku i pozwoli mu, aby sam zadecydował, czy chce przystąpić do egzaminu dojrzałości.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Oliwia Bieniuk zdała maturę? "Zobaczymy w lipcu."

Oliwia Bieniuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio młoda celebrytka, ubrana w łososiowy dres udostępniła na TikToku wideo, na którym porusza się w domowym zaciszu i odpowiada na pytania internatów. Okazuje się, że internauci oprócz kwestii urody zainteresowali się także egzaminem dojrzałości, który Oliwia niedawno zdawała. 18-latka odpowiedziała na jedno z pytań, które najbardziej nurtowało jej fanów: 

Jak poszły maturki?

Oliwia odpowiedziała: 

Matury spoko, zdane.

Mimo konkretnej odpowiedzi celebrytki jedna z obserwatorek zasugerowała, że chyba nie jest do końca tak, jak mówi Oliwia:

Chyba nie poszły. Zobaczymy w lipcu.

Córka Przybylskiej z ironią odpowiedziała fance i zakończyła temat.

Tak, ty wiesz lepiej. 

Dyskusja pod filmikiem Oliwii BieniukDyskusja pod filmikiem Oliwii Bieniuk screen TikTok/ oliwiabieniuk

Edyta Górniak w Operze Leśnej w Sopocie w sierpniu 2017 r.Polskie gwiazdy bez matury. Kto znalazł się w licznym gronie?

Oliwia Bieniuk ma plany na przyszłość

Bieniuk jeszcze niedawno w wywiadzie dla magazynu "Viva" zdradziła, że nauka jest dla niej bardzo ważna i to właśnie na tym chce skupiać największą uwagę. Przy okazji 18-latka przyznała, że ma już plany na przyszłość. Chciałaby iść w ślady swoich uzdolnionych rodziców i zająć się sztuką.

Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Wiem, że egzaminy są ciężkie i że jest dużo chętnych. Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię

- mówiła wówczas.

Edyta GórniakSyn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. "Nie chcę, żeby miał dodatkowe stresy, ten rok był bardzo trudny"

Cała redakcja eDziecko.pl trzyma kciuki za świetne wyniki Oliwii na egzaminie dojrzałości!

 
Więcej o: