Magda Gessler w zaawansowanej ciąży pozuje podczas ślubu. Fanka: Widać wielkie uczucie

Magda Gessler pokazała fanom archiwalną fotografię, na której pozuje w sukni ślubnej z mężem. Okazuje się, że była wtedy w 35. tygodniu ciąży.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek. 67-latka jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji w całej Polsce. Posiada także duszę artystyczną, bowiem jest malarką, pisarką felietonistką i osobowością telewizyjną. Urodziła się w 1953 roku w Komorowie pod Warszawą. Jej matka, Olga Borkowska kiedy zaszła w ciążę miała zaledwie 18 lat. Gessler nie raz podkreślała, że wczesne dzieciństwo spędziła u dziadków. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Magda Gessler pokazała zdjęcie ze ślubu

Magda Gessler aktualnie promuje swoją najnowszą autobiografię. Co raz zaskakuje fanów i pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Ostatnio restauratorka pokazała fotografię ze ślubu ze swoim pierwszym mężem, która wykonana byłą ponad 40 lat temu. Okazuje się, że Gessler była wówczas w zaawansowanej ciąży. 

Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem. Zakochani w sobie zapomnieliśmy o sesji ślubnej... I zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości

- napisała Magda Gessler na Instagramie.

 

Ida Nowakowska o ciążowych zachciankachIda Nowakowska pojawiła się w pracy kilka dni po urodzeniu dziecka. "Nie wiedziałam, że można tak za kimś tęsknić"

Magda Gessler o wnuczce: Nena jest roześmiana. Nigdy nie słyszałam jej płaczącej

Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej babci. Widać, że sprawia jej to dużo radości. Ostatnio w wywiadzie dla magazynu "Viva" przyznała, że Lara urodziła w twardy lockdownie i nie mogła liczyć na odwiedziny bliskich. Mimo to, najbliżsi przyszli pod dom Lary i Piotra, aby pogratulować rodzicom. 

Moja wnuczka jest jak z bajki. Takich wnuczek nie "robią" (śmiech). Kiedy się urodziła, był kolejny lockdown więc przyszliśmy całą rodziną pod dom Lary i Piotra, żeby im pogratulować i z okna zobaczyć małą. Rozmawialiśmy w maskach na odległość i to było tak przejmujące, że wzruszenie odebrało mi mowę

- przyznała restauratorka.

Halina MlynkovaHalina Mlynkova o ciążowych zachciankach. "Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę"

W dalszej części zdradza, że moment, w którym po raz pierwszy zobaczyła swoją wnuczkę był naprawdę wzruszający. Magda przyznaje, że od razu poczuła więź z Neną i zauważyła fizyczną kontynuację genów w rodzinie.

Gdy ją w końcu wzięłam na ręce, poczułam niemal fizycznie, że to jest kontynuacja. Z mojej córeczki narodziła się druga córeczka… Ta myśl była tak rozczulająca, że kompletnie mnie zamurowało. Zmieniłam stosunek do istoty życia. Nena jest roześmiana. Nigdy nie słyszałam jej płaczącej. Ogromnymi oczami z zafascynowaniem ogląda świat, wszystko ją ciekawi. Po raz pierwszy widzę mamę, która trzyma na rękach swoje dziecko i patrzy mu prosto w oczy. Nie z boku, nie z góry, tylko na wprost i zakochanym wzrokiem przekazuje dziecku całą swoją miłość i czułość

- dodała Gessler.

 

Ula Chincz zorganizowała wesele bez dzieciUla Chincz zorganizowała wesele bez dzieci. "Wszyscy się dostosowali, nawet matka karmiąca piersią"

Więcej o: