Małgorzata Rozenek-Majdan o szczepieniach synów. "To niezwykle pożyteczne i ważne"

Małgorzata Rozenek jest zwolenniczką szczepień. Okazuje się, że jeśli będzie taka możliwość to zaszczepi także swoje dzieci. - Uważam, że szczepienia są niezwykle pożyteczne i bardzo ważne. Trzeba wspierać całą akcję #SzczepimySię - przyznała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najpopularniejszych polskich par w show-biznesie. Swoje wspólne pierwsze dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Narodziny małego Henryczka zmieniły na dobre życie Majdanów. Małgosia ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Niedawno para przechodziła COVID-19. Radosław przebywał nawet w szpitalu. Teraz Małgosia przyznaje bez wahania, że jest zwolenniczką szczepień i na pewno zaszczepi także swoje dzieci. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Małgorzata Rozenek o szczepieniach: Są niezwykle pożyteczne i bardzo ważne

Małgorzata Rozenek z mężem są już po pierwszej dawce szczepionki. Ostatnio Małgosia zdradziła w rozmowie z "Plejadą", że kiedy tylko rząd da rodzicom możliwość zaszczepienia młodszych dzieci, to chętnie zapisze na szczepionkę swoje pociechy.

Na pewno ich zaszczepię. Uważam, że szczepienia są niezwykle pożyteczne i bardzo ważne. Trzeba wspierać całą akcję #SzczepimySię i naprawdę nie dawać miejsca na szerzenie nieprawdziwych i szkodliwych teorii antyszczepionkowców

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek.

Magdalena BoczarskaMagdalena Boczarska o późnym macierzyństwie: Wcześniej nie było kandydata na tatę

Okazuje się, że "Perfekcyjna" od początku należała do grona gwiazd, które są zwolennikami szczepień i chętnie je promują. 

Zachęcajmy ludzi do szczepień, zachęcajmy dlatego, że tylko uzyskanie takiej odporności populacyjnej, wynikającej z ilości zaszczepionego procentowo społeczeństwa, spowoduje, że poczujemy się bezpiecznie. A chyba ten rok pokazał nam, że naprawdę tego typu pandemia potrafi zdemolować rzeczywistość

- dodała na koniec.

Warto dodać, że już od poniedziałku 17 maja, w Polsce ruszają zapisy na szczepienia dla 16- i 17-latków.

 

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie z synem. Widać ciążowe krągłości. Fanka: To się nazywa pełnia życiaAleksandra Szwed "promienieje" w ciąży i odpowiada natrętnemu fanowi: Stan to ja mam "błogosławiony"

Więcej o: