Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w ciążowej sesji zdjęciowej. Zdradzili płeć dziecka w wyjątkowy sposób

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz para zdradziła płeć dziecka. - Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu, w którym chciałabym teraz w życiu być - stwierdziła Zosia.

Andrzej Wrona o żonie: najpiękniejsza, najśmieszniejsza i najmądrzejsza

Zofia Zborowska obchodzi dziś swoje 34 urodziny. W związku z tym jej mąż opublikował na Instagramie wzruszające życzenia urodzinowe. Przy okazji zdradził płeć dziecka. Z pewnością będzie to wyjątkowy dzień dla Zosi. 

Dziś urodziny mojej największej miłości i najlepszej przyjaciółki, z którą mam zaszczyt iść przez życie. Sto lat kochanie @zborowskazofia! Bądź zdrowa a zresztą sobie damy radę. Powodzenia w najważniejszej roli, która tuż przed Tobą. Jestem spokojny, bo nasza córcia będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię... yyy... znaczy Was, dziewczyny

- napisał siatkarz.

 

Agnieszka WłodarczykCiężarna Agnieszka Włodarczyk nadal czuje się seksownie. Ale "waga robi swoje"

Zofia Zborowska o samopoczuciu w ciąży: Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa

Zofia Zborowska jest w zaawansowanej ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami. 34-latka pokazała fotografię z profesjonalnej sesji zdjęciowej z mężem. Aktorka pozuje w różowym dresie, a jej mąż w zielonym. Okazuje się, że dobór kolorów nie jest przypadkowy. 

To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie. Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu, w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym. P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs #itsagirl

- napisała pod zdjęciem.

 
Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska o trudnych początkach ciąży

Zofia Zborowska przygotowuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka i chętnie opowiada fanom o życiu przyszłej matki. Coraz częściej przygotowuje dla internautów popularne Q&A. Ostatnio zdradziła, jak się czuła na początku ciąży. Początki nie należały do najprostszych, gwiazda musiała nawet opuścić plan zdjęciowy. 

Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo oddawali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków.

W dalszej części celebrytka wyznała, jaka była jej reakcja na wieść o stanie błogosławionym. 

Misja - zaczynamy zastrzyki, nie stresujemy ciężarówki, dbamy o ciężarówkę. Będziemy się cieszyć po pierwszym trymestrze.

Na szczęście teraz już wszystko wróciło do normy. Zofia oceniła nawet swój stan na mocną siódemkę. 

Obecnie czuję się wyśmienicie. Mocne 7/10, tak że nie narzekam.

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie z synem. Widać ciążowe krągłości. Fanka: To się nazywa pełnia życiaAleksandra Szwed "promienieje" w ciąży i odpowiada natrętnemu fanowi: Stan to ja mam "błogosławiony"

Więcej o: