Dziewczynka i pies skaczą na trampolinie. Nagle... zaczęli robić salta. "Każdy powinien to zobaczyć"

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak mała dziewczynka skacze na trampolinie, a równie dobrze razem z nią bawi się... pies. Internauci są zachwyceni filmikiem. "To najlepsze, co dziś zobaczycie" - zapewniają w komentarzach.

Urocza chwila, w której pies rasy rottweiler i trzyletnia Alex skaczą entuzjastycznie na trampolinie, zwróciła uwagę internautów. Na filmiku opublikowanym w sieci widać akrobatyczne popisy zwierzaka. Pies wykonuje nawet salta. 

Pies na trampolinie bawi się równie dobrze jak dziecko. "To niesamowite"

Na nagraniu zabawa psa i dziewczynki wygląda tak, jakby pupil naśladował ruchy dziewczynki. Słychać też śmiech matki Alex zza kamery. Kiedy Alex, ubrany w różową sukienkę, krzyczy "wow", pies w odpowiedzi szczeka i przewraca się na boki i na głowę. Porusza się podekscytowany wokół dziewczyny i wydaje się, że świetnie się bawi. Film został udostępniony na Youtube, gdzie zyskał dużą popularność. 

 

Internauci: Każdy powinien to zobaczyć

Myślę, że każda osoba przygnębiona i niespokojna powinna to obejrzeć, szczególnie w tych trudnych czasach.
Nie jestem pewien, kto bawi się lepiej, dziecko czy pies!
Widać to podekscytowanie u psa

- skomentowali internauci nagranie. 

Nie od teraz wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pupile z chęcią towarzyszą już nawet małym dzieciom. Niektóre zwierzęta potrafią nawiązać niesamowitą relacje z najmłodszymi. Niedawno pisaliśmy o przyjaźni chłopca z autyzmem z czworonogie. Zobacz: Chłopcu co noc dokuczały koszmary. Wkrótce zauważono, że wyjątkowo polubił psa znajomego. A także wspominaliśmy o tym, jak pies pocieszał dziewczynkę po stracie ojca. Zobacz: Pies pocieszał dziewczynkę po stracie ojca. "Mogę was poznać?" - zapytała sześciolatka i zaprosiła pupila na pogrzeb

Zobacz wideo Rozpieść swojego pupila bez wydawania pieniędzy
Więcej o: