"Zdjęcie z zapieksą" Zborowskiej obiegło media. Teraz "najgorsze" zdjęcia ciążowe pokazują Rozenek, Lewandowska i Rubik

Nieświadoma Zofia Zborowska jadła zapiekankę, gdy nagle paparazzi zaczął robić jej niekorzystne, ciążowe zdjęcia. Fotografie bez makijażu i w wygodnym dresie obiegły media. Aktorka postanowiła odnieść się do nich w zabawny sposób. W ślad za nią poszły inne gwiazdy.

W poniedziałek 10 maja internet obiegły zdjęcia Zofii Zborowskiej wykonane przez paparazzi. Fotograf uchwycił ją w dość niekorzystnym momencie, gdy bez makijażu i w związanych włosach jadła dużą zapiekankę. Aktorka, zamiast ignorować zdjęcia, postanowiła zrobić z nich kolaż, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

"Zjecie z zapieksą" Zborowskiej zainspirowało celebrytki

Zofia Zborowska zestawiła selfie, na którym pozuje uśmiechnięta w pełnym makijażu ze zrobionymi z ukrycia zdjęciami z zapiekanką.

Parę tygodni temu bez make-upu, w dresach na pełnym luzie i z pustym brzuchem. Dziewczyny, tak, tamtego dnia wyglądałam i czułam się jak kupa, ale sorry, nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to, żeby zjeść zapiekankę. Tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta. Całuje was wszystkich bardzo mocno z moimi kilogramami, przebarwieniami, turbo stylówą, bułką w ustach i człowiekiem w brzuchu

- opisała fotografie.

 

Sytuacja, która przytrafiła się Zofii Zborowskiej zwróciła uwagę również innych gwiazd, które często pokazują w mediach społecznościowych bardzo estetyczne fotografie. Postanowiły dodać jej otuchy i zaznaczyć, że kobieta nie musi zawsze wyglądać tak, jakby wybierała się na czerwony dywan. Na znak solidarności opublikowały na swoich profilach na Instagramie inne fotki z okresu karmienia i ciąży, na których wyszły niekorzystnie. W ten sposób zapoczątkowały nietypowy trend.

Andziaks nagrała, jak przebito dziecku uszy pistoletem. Roczna dziewczynka niczego się nie spodziewałaAndziaks nagrała, jak przebito dziecku uszy pistoletem. Roczna dziewczynka niczego się nie spodziewała

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się na narodziny dziecka. Pokazała przewijak

Wśród wspierających aktorkę kobiet znalazła się, chociażby Anna Lewandowska. Trenerka pokazała fanom zdjęcie, na którym w zaawansowanej ciąży przechadza się z kartonowym pudełkiem pod pachą.

Może i bez zapiekanki (wolę pizzę), ale w pudle na bank miałam jakieś zdrowe buraki

- przyznała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba

Do wspierających aktorkę kobiet dołączyła również Małgorzata Rozenek, przekonana, że to właśnie jej zdjęcie "wygrało". Udostępniła fotkę, na której siedzi w długich skarpetkach i spodniach od piżamy, nieświadoma, że ktoś robi jej zdjęcie, wpatrując się w ekran telefonu.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek https://www.instagram.com/m_rozenek/

Wśród gwiazd nie zabrakło także Agaty Rubik, która w wygodnym zestawie i również bez makijażu delektowała się innym smakołykiem.

Za moich ciążowych czasów niestety nie było zapiekanek na Zbawiskie. Ale lody w Galmoku też dawały radę

- podpisała zdjęcie.

Agata RubikAgata Rubik www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: