Fryzury na komunię 2021. Najmodniejsze i bardzo twarzowe uczesania dla dziewczynki

Fryzury na komunię 2021. Królują tu warkocze, koki i fale. Jeśli planujemy wianek, dobrze będą się też prezentować rozpuszczone włosy lub zaplecione w dwa tradycyjne warkocze. Brak wianka pozwala zaszaleć z ozdobami do włosów: spinkami, kwiatami etc.

Fryzury na komunię to ważne wykończenie stylizacji. Pierwsza komunia święta to bardzo duże wydarzenie dla każdej, podchodzącej do niej dziewczynki. A czasem i osoby dorosłej. Nie tylko ze względu na to, że jest to ważne wydarzenie religijne, ale także dlatego, że tego dnia założy olśniewającą białą sukienkę i wszystkie dodatki. Będzie też w centrum zainteresowania całej rodziny. Poza kreacją istotna jest także fryzura. Niektóre mamy z tej okazji zabierają córki do fryzjerki, która wyczarowuje uroczą fryzurę, inne, zajmują się tym same. 

Pierwsza Komunia ŚwiętaKiedy są komunie 2021? Czy się odbędą? Terminy pierwszej komunii świętej

Fryzury na komunię - misterny warkocz i kwiat

Fryzury na komunię co roku się zmieniają, jeśli chodzi o najnowsze trendy. W tym roku hitem będą różnego rodzaju warkocze: kłos, dobierany i inny. Takie uczesanie jest dziewczęce, naturalne, bezpretensjonalne i doskonale prezentuje się pod wiankiem lub ze wpiętym we włosy kwiatem. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Fryzury na komunię - klasyczny kok

Jeśli zależy nam na prostym, a jednocześnie eleganckim looku, warto postawić na włosy zebrane "na gładko" w kok. Można do niego dodać ozdobne koraliki, wpiąć kwiat lub dodać prosty wianek.

Pierwsza komunia 2021: jak się ubrać? Stylizacje na komunię dla rodziców i chrzestnych. Zdjęcie ilustracyjneJak ubrać się na komunię? Stylizacje na komunię dla rodziców i chrzestnych

Fryzury na komunię - dziewczęce loki lub fale

Właścicielki długich włosów mogą postawić na subtelne fale lub loki. To, co roku bardzo modny wariant uczesania na komunię. Część włosów można upiąć lub zebrać w warkocz. Fryzura doskonale będzie się prezentowała pod prostym wiankiem. Można dodać także spinkę z ozdobną klamerką. 

Fryzury na komunię - dwa warkocze to zawsze dobry wybór

Rodzice, którym zależy, żeby ich córka wyglądała dziewczęco i naturalnie i nie zamierzają wysyłać dziewczynki do fryzjera, mogą postawić na zwykłe warkocze. To urocze uczesanie i bardzo łatwo i szybko można je zrobić w domu. Dobrze sprawdzi się także w czasie białego tygodnia. Można dodać ozdobne spinki lub gumki.  

Więcej o: