Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, kiedy była w ciąży. Fanka: Wow! Przepiękne

Joanna Koroniewska pokazała w sieci archiwalne zdjęcie z ciąży. Przy okazji zdradziła, że dzisiejszym gościem podczas "Domówki u Dowborów" będzie ciężarna Klaudia Halejcio. Fani z niecierpliwością czekają na odcinek.

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od początku pandemii koronawirusa jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Organizowała m.in. czytanie bajek dla dzieci online, zapraszając do swojego projektu znanych i lubianych Polaków m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Marzenę Rogalską, Joannę Moro czy Miśka Koterskiego. Razem z mężem realizuje także na Instagramie zabawny format "Domówka u Dowborów". Teraz zdradziła, że ich gościem będzie Klaudia Halejcio, która już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska: Uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży, nawet na siebie z tego okresu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na co dzień chronią swoją prywatność. Na swoich profilach publikują treści, które są związane nie tylko z pracą, ale także z życiem prywatną. Ostatnio 42-latka pokazała na Instagramie archiwalne zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Widać, że wyglądała wówczas naprawdę kwitnąco. Aktorka postanowiła zestawić swoje ciążowe fotografie ze zdjęciami Halejcio.

Uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży, nawet na siebie z tego okresu. Dziś o 22.00 zamieniamy Domówkę u Dowborów na Porodówkę u Dowborów. Kto z nami? A właściwie to na szkołę rodzenia dla naszego gościa @klaudiahalejcio, która jest już na ostatniej prostej! Dlatego bardzo chcemy sprawdzić jej wiedzę na temat porodu i macierzyństwa! Magiczne 9 miesięcy. Czemu aż 9? No właśnie! Bo przygotowanie do najważniejszej roli w życiu wcale nie jest takie łatwe, proste i intuicyjne, prawda @maciej_dowbor?

- napisała pod zdjęciem. 

Przy okazji rzuciła fanom pewne wyzwaniem. Poprosiła ich, aby wymyślili pytania związane z ciążą i macierzyństwem, które później oni sami zadadzą w rozmowie. 

Pomóżcie nam stworzyć najbardziej hardcorowy quiz dla przyszłej mamy, który jeszcze lepiej przygotuje ją do nowej roli  Piszcie tutaj swoje propozycje pytań! Sky is the limit! I widzimy się dziś o 22.00 na lajfie!

- dodała. 

 

Fani, zresztą jak zwykle skomplementowali archiwalną fotografię. Zapewnili, że chętnie obejrzą "Domówkę u Dowborów".

Porodówka u Dowborów? Ale czad, wchodzę w to!
Wow, przepiękne zdjęcia.
Ale fota! Czadowa.
Obie wyglądacie cudownie

- pisali internauci. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.