Céline Dion pozuje ze swoimi trzema synami: "Bycie mamą to przywilej"

Céline Dion podzieliła się ze swoimi fanami wspaniałym zdjęciem, do którego zapozowała wraz ze swoimi synami: René Charlesem i bliźniakami Eddym i Nelsonem. Na fotografii pojawiły się też trzy psy. Cała gromada prezentuje się naprawdę wspaniale!

Celine Dion, najpopularniejsza współczesna piosenkarka kanadyjska jest mamą trzech chłopców: René Charlesa, który urodził się w 2001 roku oraz bliźniąt – Eddy’ego i Nelsona, którzy przyszli na świat w 2010 roku. Ich tatą był mąż gwiazdy, starszy od niej o 26 lat René Angélilu, który kilka lat temu przegrał walkę z nowotworem. Wszyscy chłopcy zostali poczęci metodą in vitro, czego para nie ukrywała. W 2009 roku Celine Dion znów zaszła w kolejną ciążę (także za sprawą in vitro), jednak dwa miesiące po ogłoszeniu tej szczęśliwej nowiny - poroniła

Celine Dion pozuje ze swoimi synami

Celine Dion na swoim koncie na Instagramie rzadko publikuje zdjęcia pokazujące jej życie prywatne. Profil służy jej raczej do celów zawodowych, zamieszcza tam zdjęcia z koncertów i innych wydarzeń związanych ze swoją karierą. Tym razem postanowiła jednak podzielić się piękną fotografią wykonaną z okazji Dnia Matki

 

Gwiazda zapozowała do zdjęcia ze swoimi synami i trzema psami. Fotografię opatrzyła wesołym komentarzem: 

Kto ma dziś najlepszy dzień, ja czy dzieci? Co za zaszczyt być mamą! Szczęśliwego dnia Matki! Cieszmy się każdą chwilą… Czy może być lepiej?

Celine Dion pozuje 

Celin Dion nie należy do gwiazd, które epatują w mediach swoim życiem prywatnym, tym bardziej udostępniona przez nią fotografia wywołała wielkie poruszenie i entuzjazm jej fanów. Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiły się tysiące komentarzy wyrażających sympatię, uznanie i składających życzenia z okazji Dnia Matki. W Kanadzie Dzień Matki przypada 9 maja, więc nieco wcześniej niż w Polsce. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.