Halina Mlynkova o ciążowych zachciankach. "Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę"

Halina Mlynkova już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz jest już w zaawansowanej ciąży i przyznaje, że miewa ciążowe zachcianki.

Halina Mlynkova aktualnie jest związana z wokalistą i autorem piosenek - Marcinem Kindlą. Do tej pory gwiazda raczej unikała medialnego rozgłosu i rzadko pokazywała się w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek.

Halina Mlynkova jest w ciąży

Halina Mlynkowa niedawno w "Pytaniu na śniadanie" wyznała, że razem z ukochanym spodziewa się dziecka

Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku

 - powiedziała wówczas.

Piosenkarka nie ujawniła, w którym miesiącu ciąży jest aktualnie. Przypomnijmy, że to drugie dziecko Mlynkovej, pierwsze jest z małżeństwa z Łukaszem Nowickim. 

 

Halina Mlynkova o zachciankach ciążowych

Halina Mlynkova po raz kolejny zaskoczyła internautów. Pokazała na Instagramie zdjęcie typowych zachcianek ciążowych. Okazuje się, że w jej przypadku jest to piwo bezalkoholowe i chipsy.  miewa już zachcianki ciążowe. 

Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę

- napisała na InstaStories.

Halina Mlynkova o ciążowych zachciankach. 'Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę'Halina Mlynkova o ciążowych zachciankach. 'Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę' Instagram, screen: @halinamlynkova

Monika MrozowskaMonika Mrozowska pokazała zdjęcie z czwórką dzieci. Odpowiada na złośliwy komentarz. "Tak to jest jak każde z innym"

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Halina Mlynkova o ponownym macierzyństwie

Halina Mlynkova opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym zdradziła, że swoje 40. urodziny przepłakała. Myślała wówczas, że już nigdy nie będzie jej dane zostać matką.

Swoją 40-tkę przepłakałam. Cały dzień, od rana łzy same płynęły mi po policzkach... Jestem marzycielką i romantykiem - czasem stąpającym po ziemi, ale zazwyczaj w kryzysowych sytuacjach. Dawałam sobie zadania i limity czasowe. Niektóre z nich kończyły swój termin ważności. Było już za późno, bo to nie ten wiek, co ludzie powiedzą itp.

- czytamy we wpisie.

 

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska dużo zawdzięcza dzieciom. "Życia nauczył mnie mój syn. Cierpliwości moje córki"

Więcej o: